اجتماعی

رئیس جمهور کره جنوبی: خوردن گوشت سگ ممنوع شود

موناخای رئیس جمهور کره جنوبی وعده داده است که گوشت سگ را ممنوع می کند ، یک سنت بحث برانگیز.

بر اساس گزارش USA Today ، سالانه حدود یک میلیون سگ در کره جنوبی برای غذا کشته می شوند. این عمل در بین نسل های جوان چندان رایج نیست ، اما هنوز در بین نسل های قدیمی کره ای رایج است. بر اساس یک نظرسنجی ، 84 درصد از مردم کره جنوبی گوشت سگ نمی خورند و 60 درصد از این ممنوعیت حمایت می کنند.
“آیا زمان ممنوعیت گوشت سگ فرا نرسیده است؟” او در جلسه کابینه پرسید.
مون به دلیل حمایت از سگ ها شهرت دارد و چندین سگ در مجموعه ریاست جمهوری خود دارد ، از جمله “توری” ، که نجات دهنده او بود.
کره جنوبی دارای قوانین حفاظت از حیوانات برای جلوگیری از کشتن سگ و گربه است ، اگرچه رستوران ها گوشت این حیوانات را ممنوع نمی کنند. در فرهنگ کره ای ، مصرف گوشت سگ دارای شخصیت افسانه ای است و اعتقاد بر این است که گوشت سگ مردانگی را افزایش می دهد. دولت کره از ترس واکنش محافظه کاران این قانون را اصلاح نکرده است.
مصرف گوشت سگ برای کره جنوبی بسیار بدنام بوده است ، به ویژه در مسابقات بین المللی مانند المپیک 2018. USA Today همچنین عکس هایی از تعداد زیادی از سگ ها را در قفس قبل از کشته شدن در آن سال منتشر کرد.

کیم جونگ اون ، رئیس سازمان حمایت از حیوانات گفت: “اگر کره ای ها خوردن گوشت سگ را متوقف کنند ، بازار خرید و فروش وجود نخواهد داشت.”
انتهای پیام