هنری و فرهنگی

روایت ترور دانشمند هسته‌ای ایران نمایش شد

برنامه رادیویی «روایتی ساده» درباره ترور و شهادت دانشمند هسته ای ایران مجید شهریاری از رادیو نمایش پخش شد.

ترور مجید شهریاری، اسکان عشایر ترکمن در حاشیه رودخانه اترک، کشتار یک روستا و شکست نیروهای آمریکایی در جریان ربوده شدن کشتی ایرانی نیز موضوع برنامه های جدید این هفته رادیویی است. .

برنامه رادیویی «روایتی ساده» به نویسندگی سیمین بنایی و سردبیری شهلا دباگی به موضوع ترور و شهادت دانشمند هسته ای مجید شهریاری در ایران می پردازد.

این نمایش به کارگردانی سعیده فرضی، تهیه کنندگی مهدی نمینین مقدم، متاثر از محمدرضا خوبدی فر، ضبط علی حاجی نوروزی با بازی محمدرضا علی، بهرام سروری نژاد، ماندانا اسلدی، نعود لشینی، احمد هاشمی و شهریار حمزیان هر شب در این نمایش به روی صحنه می رود. این برنامه ساعت 21 از رادیو پخش می شود و روز بعد ساعت 14:30 تکرار می شود.

درام رادیویی «مطی خان» به نویسندگی و کارگردانی جواد پیشگر به اسکان عشایر ترکمن در منطقه مرزی رودخانه اترک می پردازد. این نمایش به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، متاثر از نرگس موسی پور، صداپیشگی محمدرضا محتشمی و با بازی مینو جبارزاده، فریبا طاهری، سیما خوش چشم، مجید حمزه، رامین پورایمان، فریبا معتصم، خاص، حمید یزدانی مهدی نمینی مقدمی، مسعود زنوزی رعد، عباس شادروان، سینا نیکوکار، مجتبی طباطبایی، عباس توفیقی، بیوک میرزایی، محسن بهرامی، جواد پیشگر و ریوج اغار ساعت 13:30 هستند. پخش آن در همان روز ساعت 22 تکرار می شود.

برنامه رادیویی «تیوب لایت» نیز به نویسندگی علی دانیوی ساروی و سردبیری مجید نظری نسب، داستان قتلی در روستایی را روایت می کند. این نمایش به تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی امیر زنده‌دلان، اینفلوئنسر نازنین حسن‌پور، صدابردار رضا طاهری و بازیگران مهدی نمینی مقدم، سیما خوش چشم، بهادر ابراهیمی، حمید احمد، حمید احمد است. فرهندانیا، سینا نیکوکار، عباس توفیگی، گربان نجفی، مونا صافی، شهریار حمزیان، مجتبی طباطبایی، معصومه عزیز محمدی و نازنین مهیمنی ساعت 1 بامداد و باز هم ساعت 15 پخش می شود.

به گزارش ماه نیوز، نمایش «سقوط یک قدرت» به نویسندگی جعفر غلامپور و کارگردانی بهرام ابراهیمی به شرح شکست نیروهای آمریکایی در جریان سرقت نفت از یک کشتی ایرانی می پردازد.

این مجموعه رادیویی با بازیگران شامل بهناز بستاندوست، شهریار حمزیان، امیر زنده دیلان، مونا صافی، بهادر ابراهیمی، محمد آقامحمدی، امیر فرحانیا، محمد شریفی مقدم، محمد تحسین نام ساعت 2 بامداد از رادیو پخش می شود و روی آنتن می رود. ساعت 8:30 شب

ماجرای ترور دانشمند هسته ای ایرانی پخش شد

انتهای پیام/