هنری و فرهنگی

رژیم صهیونسیتی اشتباه کند، یک عملیات بیت‌المقدس کافی است/ملت از تحریم عبور کرده است

مراسم وداع با شهدا با حضور اقشار مختلف مردم و عزاداران برگزار شد.

به گزارش ما، همزمان با ایام محرم، مردم و عزاداران تهرانی پرچم های سرخ رنگی که عبارت «سری به نظاه بلند استست» حکاکی شده بود با نقش های شهیدان «عبدالله اسکندری»، «رحیم کابلی»، «مصطفی» در دست داشتند. Tashmusi”. ، «محمد امين كريميان» و «عباس عسميه» با شعار «لبيك YA Hossein» كرداع.

«حیدر یا حیدر»، «از خانطومان آزاد نیستیم»، «یا زهرا» نیز از دیگر شعارهایی بود که اقشار مختلف مردم یک صدا آن را سر دادند.

در آن برامان عزام سالاری – سبائٹ شهید عبدالله اسکندری – در سخنان بیان کرد کرد: در پین پیک شرید عرض الاقه امام حسین (ع). خوشا به حال عنان که فدای راح امام حسین و اهل بیتش شد در آغوش امام حسین(ع) آرام گرفتند و پس از سالها فضای اسلامی ایران را معطر کردند.

وی گفت: خدمت به نظام و انقلاب اسلامی، احساس مسئولیت و دفاع از حریم مسلمانان در برابر تروریست های داعش از جمله شاخص های شهید اسکندری بود. و گفت: «اگر نیاز به دفاع از اسلام داشته باشم به دورترین جای دنیا خواهم رفت و تا شهادت خواهم جنگید». مقاومت تا پایان عمر ادامه خواهد داشت

این همسر شهید افزود: این که سِر و رازی بود که شاهی شهدای کربلا به شهداد ریسیدید؟ راز شما و خانم زینب چه بود؟ شما شهدا با شهدا نام نیک از خود باکیدید. باید حرف دل دل شهدا را شیند وکی که کره ها می‌شوند و هوای شهر می‌کنند. باید برای فرج آقا امام زمان دعا کنیم. پیام شهدا این است که از امانتی که خداوند به ما داده غافل نباشیم. دوا کانیم از راح شهدا و نشویم نشویم دور علی جنبلاسی. برای سولیکی مقام عزمای ولیات کنیم کینیم.

در ادامه این مراسم سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در این میدان شریف و ملکوتی که به نام امام حسین (ع) برکت یافته است، باید قلبم را حس کنم. در این باره اعلام خواهد کرد. ای کاش در عاشورا حضور داشتی. من راضی هستم اگر فرزندان امام حسین در کربلا اسیر نشوند و امام تنها نباشد. این حیف است.

وی افزود: اما یک شور بزرگ این است که شما امروز هستید و امامان دیگر در میانه جنگ تنها نیستند. خداوند مردان و زنان با ایمان را برکت دهد. داریم به عاشورای واقعی نزدیک می شویم. حنوس صلابت کامـهای حضرت عباس همچنان حضور دارد و یاران امام در جستجوی رضای خدا هستند. شما هم اکنون عاشق آنها هستید.

فرمانده ارتش گفت: صحنه تغییر نکرده است. همۀ عاشوراها، عاشورا است. ترک میدان جهاد با کافران هیچ عذر و بهانه ای ندارد. حتی اگر در اوج نابرابری باشیم، قدرت دشمن نمایان است. این حجه عاشورا در مکتب اهل بیت است. فقط اسم ها عوض شده मोरोज हम साफबंदी आन वक्षा बर्जाजास्. نایب امام زمان و وارث حسین (ع) ایستاده اند و یارانش وفاداران تا آخر در میدان خواهند ماند. امروز روزی است که باید رابطه خود را با ائمه اطهار روشن کنیم و در کجای این نبرد قرار داریم.

سلامی تصریح کرد: نبرد حق و باطل و نبرد عدالت و ظلم پابرجاست. ما هستیم که باید جایگاه را تعیین کنیم. اگر در ارتش نباشیم با جبهه سوم ارتباط نداریم. اما ملت ما بر طول عاشورا ایستاده و آن را درازای عظمت و نورش ترسیم کرده است که هرگز خاموش نمی شود. چهره این شهدایی که از سوریه آمده اند پیام آور هستند. آنها پیام آور حضرت زینب برای کرامت و کرامت زن در جامعه ما هستند. این شهدا وعده حق را نشان می دهند که ما تا آخر به آن ایمان داریم.

وی با اشاره به اینکه «شهادت زنده است و جهاد ادامه دارد»، یادآور شد: با حاج عبدالله اسکندری در جبهه بودیم. روزی در کارون و کرخه میجید و هلا از دیترانه است از دیترانه ببینید این جوانان چگونه توانستند از دست دشمنان خود به مدیترانه شرقی فرار کنند. و پس از جهاد به آغوش خانواده بازگشت. او مظهر جوانی، شجاعت و تقوا بود.

سلامی گفت: سردار رحیم کابلی شیر مازندرانی سال ها در خانتومان ماند تا در عاشورا دوباره رحمت الهی را بیابد. عباس آسمیه از نیروی هوا افضی به شهدة رشته است. همچنین مصطفی طشموسی مرد بزرگی است و سعادت محمدعلی کریمیان. این شهدا از فضلی که کود به اینها فوده است شادماندان. اجر خانواده شهدا کمتر از شهادت نیست و همچون زنان در حلقه حضور شما می درخشند. اگر ثواب این شهید بیشتر از شهادت نباشد، کمتر نیست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: سالهای سال است که دشمن راجح است. راح غلبه بر ایران تسور دوشم دهدید دیگر अग शा रोजी दर दरजान द द मीएभिधिदिदी देखें दर दरय दरयी हरह बेर देशम در یمن، کسانی که فکر می کردند می توانند آن را شکست دهند، آتش بس اعلام کردند. بین دو قدرة نابرابر اثشـبس کشده شده این کیشوری ک در زیر زایکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ، در دریای عمان و خلیج فارس دیدیم که رزمندگان اسلام راه را بر دشمن بسته اند و دیگر در مناطق پرجمعیت دهه های گذشته حضور ندارند و از منطقه رانده شده اند.

وی با بیان اینکه ایران و اسلام دو واقعیت یکپارچه و یکپارچه هستند، افزود: 10 تا 20 هزار موشک نیز توسط حزب الله لبنان تهیه می شود. صهیونیست ها چه کسانی هستند؟ کافی است ریگم صهیونسیتی روکک کند; یک بار عملیات حرم کفایت می کند. در سوری کیدیم که ابوالفضل کنگلای اسلامی است کود سفینه نجات امت اسلام را در دستان جانباز خود است شوید. نظام سوریه متوقف شد. ما نمی‌خواستیم این نظام پابرجا بماند، اما آمریکا جهان عرب و اروپا را نمی‌خواست، حالا ببینید چه کسی در این کشور ایستاده است. در نواحی کوچکی که اثری ندارند، الان حضور دارند.

سردار سلامی ادامه داد: در عراق و ایران که محد رائیس همی‌کونه است. قدرت، اراده و ایمان به کشور برای غلبه بر چالش ها هیجان زده است. همه راه‌های منازعات نیزیمی بسته است و دهم را سمدانه را بسته است و به روا می‌شود. برخی دیگر حداکثر فشار طبیعی ندارند تحریم و اقتصاد دو موضوعی است که مردم بر آن تاکید دارند. آنها نمی دانستند که خدا سرنوشت مردم را می دهد. ملت از تحریم ها عبور کرده است. हमे जहान शुल्क अमा मा खोड रा दरीम.

فرمانده معظم کل قوا در پایان گفت: خطرناک ترین پدیده ای که دشمن امروز می خواهد به آن نفوذ کند، ذهن و قلب جوانان را از بین می برد تا حجاب خود را پنهان نکنند و نماز نخوانند. اما نمی دانند که زنان ملت آبرومندند و مثل سنگ از هستی خود دفاع می کنند. دشمن قلب و ایمان را نشانه رفته است. ملت آگاه نیست و اجازه تسخیر را نخواهد داد و به سیستم عابر پیاده تبدیل نخواهد شد. ما ایمان خود را به دشمن نمی فروشیم. ما امام حسین هستیم हमान प्रष्ट्री कहाज गाजी कास्म सुलीा گفت ما از قافله حسین جدا نمی شویم. سربلند و سربلند بمانید. هیچ درمان طبیعی وجود ندارد.

پایان پیام