اجتماعی

زاکانی: ریشه عسرت در بی‌توجهی به منزلت مردم، نخبگان و قانون است

شهردار تهران با باین کـه کـه کـه کـه کـه کـه بـه و عداوت شکل کـه کـه کـه کـه کـه کـه کـه کـه بـه اسلام کـه کـه کـه بـه اسلام، تبعیت از کـه کـه کـه بـه شکل هست و عداوت کند.

به گزارش ما، علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم گرامیداشت هفته بصیرت و یاد سردار سردار حاج قاسم سلیمانی که یکشنبه یازدهم 1401 در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، گفت: . از طرفی راه مقابله با دشمنی و دشمنی به صورت قوی شدن و تنها گذاشتن دشمن و درگیر شدن با او بوده است و راه قوی بودن، تمسک به اسلام، پیروی از رهبری و خدمت به مردم است. .

وی با بیان اینکه باید با جهاد برای روشن شدن و روشن شدن مسیر غفلت حرکت کنیم، افزود: در بخش مقابله با فقر و رفع مشکلات مردم و همچنین اشتغال از نگاه حاج قاسم نمازگزار. برای شاغل بودن ، مانند کسانی که در مسیر هستند. arbaeen ment मिक ता बह जायरान करबला केश केंड केंड ، बाइद पिश पा.

زاکانی با اشاره به اینکه آنچه با خدمت و پیشرفت حفظ می شود نسبت به عمل و قدرت است، گفت: در بحث پیشرفت اگر مسیر معرفت در مسیر درست قرار گیرد باعث سرافرازی سران می شود. مردم.

وی ادامه داد: نظام آموزشی از ثبات و شایستگی لازم برخوردار نیست و باید سرپا بماند. از رسانه گرفته تا دانشگاه، مدرسه و خانواده همه باید در جای خود باشند که این موضوع نیاز به رشد و مسئولیت دارد.

شهردار تهران با بیان عنک ریمة عسرت نیز بی‌توجهی به منزلت است; مقصد مردم، نخبگان و قانون، افزود: راه دیگر تقویت مشارکت است و نکته دیگر این است که اگر شرایط را در نظر بگیریم، می بینیم که یک جا عقب است یا در تصویر ذهنی دیگران، عقب ماندگی است و آن از جنبه خود یک شوک است. آنهایی که در اغتشاشات اخیر از پنجره خانه خود شعار می دهند، تصور می کنند این پایان است و فردی وجود ندارد. پس راح عادانه برای کوک ین شوکت; قاطعیت یک رویداد عمومی و عمومی است

وی در پایان با بیان اینکه باید به این نکته توجه کنیم که مردم بدانند بین حرف و عمل فاصله زیادی است و این موضوع آثار بدی داشته است، گفت: به انقلاب برگردیم. اگر دقت کنیم می توانیم از این اتفاقات فرصت بزرگی ایجاد کنیم.

در پایان این مراسم از شهدای گمنام چند تن از خانواده معظم شهدا با حضور شهردار تهران تجلیل شد.

پایان پیام