اجتماعی

زمان ثبت‌نام جاماندگان یارانه تمدید شد

اولین مهلت ثبت نام خیرین امروز (یکشنبه) به پایان رسید، اما این سازمان از تمدید کمک های خود به این دوره تا 13 خردادماه خبر داده است.

به گزارش ماه نیوز، با تمدید زمان ثبت نام متقاضیان، متقاضیان می توانند در روز چهارشنبه (6 خردادماه) حداکثر تا 4 ساعت در رابطه با درخواست ثبت نام وقت بگذارند.

این ثبت نام بر اساس بار بودجه در نظر است. دی اردیبهشت ماه سازماندهی است خیرین هدف از ابتدای ثبت نام به متقاضیان اطلاع دادند.

بر این اساس، در دو روز اول (دوم و سوم اردیبهشت) متقاضیانی که توانسته اند آخرین شماره کد ملی را ثبت نام کنند، همسر و در روز دوم (دوم و سوم اردیبهشت) متقاضیان مربوط به آخرین شماره کد ملی بوده اند. شخص کد ملی امروزه نیز متقاضیان می توانند بدون محدودیت و بر اساس کد ملی ثبت نام کنند.

ثبت نام از داوطلبان بلامانع است و خانوارهایی که در لیست مشمولان و یا حتی در جزء دهم ثبت نام نکرده اند، می توانند برای کمک ثبت نام کنند اما پس از تکمیل این فهرست، پس از بررسی لیست متقاضیان، لیست متقاضیان به وزارتخانه ارسال می شود. ارسال می شود تا نهایی و از رده خارج شود در صورت مشمولیت در جستجوی کمک، اردیبهشت ماه جدید کمکی جدید محسوب می شود.

سرپرستان خانواری که مایل به ثبت نام هستند باید از آخرین وضعیت ثبت نام مطلع شوند، کد قانون اساسی # کد ملی * ۴۳۸۵۷ * ۴ * شمارش و سپس به آدرس اینترنتی مراجعه شود. my.gov.ir در رابطه با درخواست ثبت نام اقدام خواهند کرد.

انتهای پیام