حوادث

زورگیران خیابان انقلاب دستگیر شدند/ بازداشت ۲ کیف‌قاپ خارجی

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزورداد از دستغری عاملان 20 فقره زورگیری در شریکی کیافین کنکلاب

بر اساس گزارش ما، سرهنگ جلیل با اشاره به برخی از پرونده ها و ماموریت های پلیس پیشگیری پایتخت در روز گذشته گفت: وقوع یک فقره خشونت علیه یکی از شهروندان در منطقه نامجو باعث شد دستگیری متهم به تیم عملیاتی تحویل داده شود. به کلانتری نامجو و در این رابطه ماموران پس از بررسی دوربین ها، یکی از متهمان را شناسایی کردند. بازنگری فیلم، لحظه سرقت، نشان داد که سارقان در یک مرحله شکست خورده اند و از اسلحه برای تهدید استفاده کرده اند. سرانجام اموال ارزشمند مالباخته به زور به سرقت رفت و متهم نیز متواری شد.

مدیر پلیس پیشگیری شهردار تهران گفت: با شناسایی هویت و مخفیگاه یکی از متهمان، اکیپی از ماموران کلانتری با هماهنگی قضایی به مخفیگاه وی اعزام و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفتند و از بین افراد سابقه دار دستگیر شدند. وي را به مقر اداري منتقل و در بازجويي ها اعتراف كرد كه به زور از شهروندان اقدام به خودكشي كرده است.

وی گفت: تاکنون پنج نفر متهم را شناسایی کرده اند. همچنین جستجو برای دستگیری دستگیستری همچنان ادامه دارد. البته متهم برای ادامه روند جنایت دستگیر شد.

دستبند پلیس بر دستان 2 کیف قاپریکی در تهران

موقوفه‌ای شرحة دستغری دو کیـکـکا کرینی نیز گفت: مأموران گشت کلانتری هفت چنار با مشاهده دو جوان موتورسوار در حین حمل کیف از زنی که بر اثر کشیدن کیف وی در حین سرقت به زمین سقوط کرد و مجروح شد. . موتورسواران نیز پس از فرار به دلیل عدم تعادل روی زمین افتادند. آنها قبل از دستگیری دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

وی با بیان اینکه متهمان اتباع یکی از کشورهای همسایه بودند، گفت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفتند و به سه فقره جرم اعتراف کردند. همچنین با جستجوی مستمر، مقتولین نیز شناسایی شدند. متهمان پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و موتورسیکلت آنها نیز پارک شده بود.

قدردانی به 20 فقره زورگیری در کرکز تهران

مکث در تشریح جزئیات دستگیری دو سارق در حوالی خیابان انقلاب نیز گفت: وقوع چندین فقره خشونت در محدوده خیابان انقلاب توسط دو موتورسوار با یک دستگاه موتور سیکلت به تحقیقات از موضوع و دستگیری سارقان توسط تیمی از ماموران کلانتری انقلاب و گشت های هدفمند در این باره بیشتر. پس از مدتی ماموران در گشت های هدفمند با مشاهده متهم در حال ایجاد مزاحمت برای شهروندان وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی هر دو متهم را دستگیر و به مقر اداری منتقل کردند.

وی ادامه داد: همچنین تحقیقات اولیه از متهم به کشف دو عدد اسپری اشک آور، دو قبضه اسلحه کمری و دو دستگاه گوشی مسروقه منجر شد. متهمان 20 و 22 ساله در تحقیقات مقدماتی به 20 فقره زورگیری و سرقت گوشی با تهدید سلاح سرد اعتراف کردند. تاکنون سارقان توسط 20 نفر شناسایی شده اند.

دستغری کردفروش مواد مخدر

وی پس از دستگیری فروشنده مواد مخدر خبر داد و گفت: ماموران کلانتری باغ اطلاعاتی مبنی بر فعالیت و فروش مواد مخدر توسط فردی در این منطقه دریافت کردند و در تحقیقات و تعقیب قضایی هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد. . همچنین تیمی از ماموران کلانتری با هماهنگی مقام قضایی به مخفیگاه متهم رفته و در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند وی را به مقر اداری منتقل کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه متهم 35 ساله و دارای سابقه است، گفت: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم دو کیلو و 300 گرم مواد مخدر کشف و ضبط کردند. برای این فرد پرونده تشکیل و تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

پایان پیام