عمومی

سرخابی‌ها و یک دام اقتصادی بزرگ

یکی از نگرانی های عمده این است که عدم خرید سهام توسط مردم به جای امور سالیانه و در حال ساخت، صرفاً با هزینه انجام شود. کمیته هزینه ها هم اعلام کرد که همین انحراف اتفاق افتاده است اما آیا تصادفی است؟

به گزارش ماه نیوز، این روزنامه اقتصاد جهانی نوشت: همانطور که می بینید چقدر بیش از 5 درصد از سهام پرسپولیس و استقلال در بازار فربورس عرضه شد و پول حاصل از آن هم تیتر خبرها شد. بر این اساس از هر دو مدرسه مبلغ 2 میلیارد تومان محاسبه شد. از نظر دستور زبان اما این مقدار به تعداد زیاد وجود دارد و حتی با حضور رئیس سازمان خصوصی نیز «کمیته هزینه ها» برای این منظور تشکیل شده است. یکی از نگرانی های عمده این است که عدم خرید سهام توسط مردم به جای امور سالیانه و در حال ساخت، صرفاً با هزینه انجام شود. کمیته هزینه ها هم اعلام کرد که همین انحراف اتفاق افتاده است اما آیا تصادفی است؟ ما راضی نیستیم.

این تیم توسط پرسپولیس در مورد آنتونی استوکس تشکیل شد. بازی با خرید اصلی، نوع حضور و کیفیت قرارداد با زمین پرسپولیس یک «اشتباه فحاشی» از سوی مدیران قبلی مرتکب شده بود، اما اکنون تقاضا مستقیماً از استخر عمومی است. قبلا پول 5000 گرفته بود ولی الان دنبال یه چیز دیگه 1000 میگرده و همه در موقعیتی هستن که چند دقیقه به زمین پرسپولیس اضافه کنن، حتی یک دقیقه! گفته می‌شود که از همین محل به سایر افسران نیروی انتظامی مانند محمدحسین کنعانی، آزادگان، محمد انصاری و… نیز حقوق می‌گرفتند.

شاید بتوان گفت در نهایت تسویه بدهی های قدیمی در میانه راه است و فقط پول فروش حق دارد این کار را انجام دهد اما من معتقدم پرسپولیس و استقلال همان ردپای پولی را در بازار خواهند داشت. محل. در عین حال پرسپولیس که مدتی قبل از بحران دچار تلاطم شده بود، تعدادی از طوفان های عبوری را جذب خود کرده است. طبق گزارشی که در روزنامه هاکی ورزشی منتشر شده، قرارداد علیرضا بیرانوند در اولین فصل حضور در پرسپولیس یک میلیارد تومان بوده که رقم بسیار بالایی است. در صورتی که این خبر صحت داشته باشد و آن را مبنا قرار دهیم گفته می شود برای بقیه خریدها هم همین مقدار در نظر گرفته شده است. چه بسا مدیران پرسپولیس بدون نیم نگاهی به بورس، این همه از مسائل خارجی یاد گرفته باشند.

اگر 2 درصد از فروشگاه را بفروشید و چند تکه پولیش در جیب خود بخرید، کار وحشتناکی است.” فقط تورم کاذب ایجاد می کنند و وضعیت بازار حتی بدتر از قبل شده است. تزریق پول به بورس پرسپولیس و استقلال شرایط وسوسه انگیزی است. به جای ساختن استخر، ساخت زمین، ساخت زمین، تمرین و کار در فوتبال، تخصیص بودجه و دو برابر شدن سرمایه، پتانسیل جذب امواج و رضایت کوتاه مدت. طرفداران امیدواریم که لذت ها زود نگذرد. اگر قرار بود 9 درصد سهام خود را به پرسپولیس و استقلال بفروشد و سه ماهه فعالیت کند، گفت. وقتی انسان تمام بدنش را می فروشد و با آن غذا می خورد و می خورد، این اتفاق می افتد. پس فردا چی؟»

انتهای پیام