عمومی

سیدمحمود دعایی؛ چهره‌ای تعامل‌گرا و سازنده با همه جریان‌ها

در این مراسم که با حضور اصحاب رسانه، فرهنگ و هنر از تمامی اقشار، فکری و سیاسی برگزار شد، برخی از آنها نیز به نیت اشتراک در یک ترجیح مشترک، جذاب صحبت کردند. زنگ زده و در این میان منظره سیاسی کشیده شده در هوا بوی تازه می دهد.

همه حاضران در این مراسم از وزیر مربوطه تا مدیران مسئول و طیف سیاسی این و آن به دنبال اصلاح و اصلاح بودند، حتی سینماگران کشور نیز به ویژگی خاصی از شخصیت فکری و سیاسی- فرهنگی سید محمود اشاره کردند. . . این دقیقاً همان سبک اداره کشور است که او در روسیه و خاورمیانه از آن استفاده کرده است.نیاز.

نماینده تندروترین رسانه های سیاسی و رسانه ای کشور و مرحوم دعا از یک سو خواستار اعتدال و طلبگی و به خاطر جذب و پرهیز از سیاست شدند. این دعای خیر از مرحوم ریکارد است که در آن زمان با تلخی فراوان حضور داشت و ایشان را مقصر دانست. اما اگر اعتدال است باید مورد توجه قرار گیرد و از آن استقبال کرد. در واقع بزرگترین میراث مرحوم دعای همان گوهر مهجور در سپهر است، کشوری آگاه سیاسی که می داند در چهار دهه گذشته با سخت ترین تجارب، تهدیدها و آسیب ها مواجه بوده و همچنان در رنج است. از آن.

مرحوم دعا نه تنها تندیس های رسانه ای بلکه شخصیت سیاسی-فرهنگی را نیز در کار خود دارد. از نظر او، هیچ کس صرف نظر از تشریفات، محکوم به مجادله، مخالفت یا اختلاف نیست. و برایان معتقد بود که باید بتواند قدرت جذب را افزایش دهد و از دفاع های غیرمنطقی و غیرمنطقی دوری کند. همه حاضران در مراسم یادی از دعای فقید کردند، مانند دیگر افرادی که در روزهای پایانی روزگار خود، سخنان و سخنان خود را بیان کرده اند و روابط عمومی و شخصیت حاکم بر نظام سیاسی را می خوانند. فرقی بین طیف ملی و مذهبی افراد چپ، لیبرال، اصولگرا و اصلاح طلب نیست. جالب اینکه یکی از مدعوین این مراسم به نقش مرحوم دعا در کمک به ایتام اشاره کرد و بچه ها بی سرپرست و بد اخلاق شدند و پدر به حرف همه بچه هایی که سال ها زیر چتر او بودند گوش داد. با افتخار می گویم که به مدت 3 سال (1-6) در کنار و در روزنامه روز دانشجو بودم.

به اندازه دعا کردن سخت نیست. اگر معتدل بودن آنقدر خوب است که طرفداران همه نمایش های سیاسی – فکری برای آن دعا کنند، چرا همه با هم مشترک نیستند؟ چرا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بانی چنین مراسمی، در پاسخ به سیاست ها و برنامه ها، مخاطب را درک نکرده است؟

اعتدال یک باور است و نیاز به ظرفیت عمل به آن دارد. اگرچه به دلیل تجربیات تلخ، میانه روها نیز ممکن است خود را در بازاری بی ثبات ببینند.
این دعا نه تنها به خاطر این که مدیر سازمان منبع اطلاعاتی است، بلکه برای اعتدال، متانت و روابط عمومی و به عنوان ارگانی از نظام سیاسی همواره در یاد او خواهد ماند. روح قرین رحمت خداست.

گروه اخبار نخبگان آنلاین برای سید محمود دعایی را به خاطر بسپارید

سیدمحمد دعائی  به جای ضد وسیله نقلیه سوار اتوبوس شوید