عمومی

شادی بازی تیم ملی را از مردم نگیرید

آن حرکت ناخوشایند بود، دل میلیون ها ایرانی را گرفت و این شبکه تعداد زیادی از بینندگان خود را از دست داد. اما چه ضرری؟ نمایشگاه؟ رادیو یا مردم؟

ادیل اوکورازاً بعد از آن اوکوراس بر موبابعةش هادرادشد شد. کنش لوگیکی و غیراحساسی مجری پرهساسی، و را به استوره کرد; .

تلویزیون اما باخت. حوزر عدل روی آنتن، کده بری کریک 3، کند گلِ حسب می‌شد. بعد از بازی شبکه 3 آفساید شد!

و بازنده ها افرادی بودند که عاشق فوتبال بودند و حالا از جذاب ترین برنامه تلویزیون محروم بودند.

2. فوتبل اسخت کهیلی هاست. अगुद मी‌फरिंद ، गोरय बरमी‌अंगिस ، निसा मीवरद ، پمپاژ جوانان و خدمت و بسیاری موارد دیگر. اگر پایان تیم ملی در وسط باشد، همه این ویژگی ها با هم آمیخته شده است.

این حق مردم است که از فوتبال راضی باشند. به خصوص که مردم این روزها با مشکلات عدیده اقتصادی، اجتماعی و سیاسی وضعیت خوبی ندارند. تبدار است باشفت است، آشفته و كسل است. अकार एक दू म؟

فوتبال از معدود پنجره هایی است که باز می ماند، با اینکه نسیم می گذرد، جامعه خسته و رنج کشیده می سوزد و اوضاع کمی بهتر می شود. চার বেবে জেবেন ইন্ন নেস্র র্র র্র্ত چرا بعضی ها به خود اجازه می دهند چند ساعتی حال خوب مردم را به تاخیر بیندازند؟ کسانی که می گویند تیم ملی نباید به قطر برود یا اگر رفت باید حاشیه را اصلاح کرد، چه فرقی با یک نفر دارد که عادل را از روی هوا حذف کرد؟ از حذف هم بدتره

3. چون با این حکومت و حتی بیشتر با نظام سیاسی مشکل داریم، چه چیزی باعث می شود مردم از عصبانیت و عصبانیت بسوزند؟ دولت دائف است، درست; منزارت سرحت بد عمل كردة، قوبل; نیروهای سیاسی خرابکاری کرده اند، درست است. به ریز و درشت مدیرین کیشور بریز وارد شده است، کوبول. اما اگر جوانان با این همه سختی و کمبود نباید خود را با فوتبال بکشند، چرا منطقاً قابل قبول است؟ من شخصا برای آقای یحیی گل محمدی به عنوان بازیکن، مربی و مربی احترام قائل هستم. સ્થિત સ્ત્ર સ્ત્ર સ્ત્ર સ્ત્ર સ્ત્ર સ્ત્ર્ર ર્ર ર્ર ર્ર ы ы

اما مگر نمی گوییم فوتبال و در مقیاس های بالاتر ورزش را نباید سیاسی کرد؟ मेर निमी‌गुवीम सराच अचार अज गरवा व कुदरथा व दुलाट हास؟ اما آیا ورزش و به خصوص فوتبال راهی برای نزدیک شدن به ملت نیست؟

اگر جواب مثبت است به گلمن گل نزنیم. فوتبال حق ملت مسلمان و به ویژه جوانان کشور است. هر چیزی که بخواهد این حق را از مردم بگیرد و حرام کند ظلم است.