عمومی

صدای پای سرخک در استان تهران/والدین در تزریق واکسن تعلل نکنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین ، گروه آستانه: چه بسیار، شایعاتی مبنی بر شیوع تب قرمز در استان تهران شنیده می شود و برخی از پزشکان می گویند تعداد کودکان مبتلا به سرخک و تحت درمان در استان تهران کمتر نیست. .

تب قرمز حدود 5 تا 6 روز دوره دارد

اما سرخک چیست و چه تاثیری دارد، سوال اینجاست که اگر یکی از پزشکان فعال در این زمینه در پاسخ به این موضوع به خبرنگار گفت: سرخک دوران مسری دوران کودکی است که در آن زمان بسیار شایع بوده اما هنوز واکسینه نشده است.” شاهد خطرات جدی برای کودکان و حتی مرگ باشید میر ما عامل این ویروس در دنیا هستیم.

علیرضا حکمت در ادامه به تشریح علائم قرمزی می‌گوید: قرمزی دارای دوره صرع در محدوده «تا» روز است و پس از آن تب، خشکی سر، آبریزش چشم، گلودرد، چشم‌های مختلط و غیره دیده می‌شود. . زن و شوهر من آرزو می کنم.

وی با بیان اینکه قرمزی معمولاً با تب خفیف تا متوسط ​​شروع می شود و با سردردهای مداوم همراه است، افزود: به دلیل اینکه علائم این بیماری بسیار شبیه علائم ابتدایی است، بسیاری از خانواده ها با این بیماری اشتباه می گیرند.

به گفته این پزشک، اکثر افراد مبتلا زیر 5 سال سنی تحت کنترل هستند و افزود: آنها خود را به گروه 3 تا 4 ماهی اهل سنت تزریق می کنند و اگر این کار انجام نشد باید واکسن تزریق شود. در اسرع وقت تزریق شود.

صدای رئیس هلال احمر استان تهران به عنوان یکی از اهداف حضور پناهجویان و غیرایرانیان و همچنین حضور مدارس از پنجم اردیبهشت ماه پیش بینی شده است. گزارش کودکان مبتلا به سرخک در این استان از مهران استان تهران گزارش کتبی دریافت کرده اند و از آنجایی که قدرت سرخک 3 برابر کرونا است، توصیه می کنم برای تشخیص موارد تنها با مراجعه به پزشک متخصص علائم مشکوک را مشاهده کنید. واکسن نباید به تعویق بیفتد.

صدای سرخ در استان تهران / والدین درباره واکسن بحث نمی کنند

معمولاً دو دوز واکسن قرمز که در ماهی های 3 و 4 تزریق می شود کافی است

یک متخصص عفونی که در گفتگو با خبرنگار ویژه آنلاین نیز اظهار داشت: ضعف واکسیناسیون سرخک در کشورهای همسایه به ویژه افغانستان و همچنین شیوع ویروس کرونا و تلقیح سرخک در والدین از دلایل اصلی این امر است. بیماری البته شما می توانید.

شهید بهشتی استاد علوم پزشکی دانشگاه گفت: درمان خاصی برای سرخک وجود ندارد. گانه آم.. م.. آر.این واکسن در ترکیب با سرخک، اوریون و کهیر استفاده می شود.

حمید عمادی در پاسخ به این سوال که چه مقدار واکسن قرمز باید تزریق شود؟ وی گفت: معمولا دو دوز ماهی 3 و 4 عددی کافی است همچنین افرادی که طی ترکیبی در معرض بیماری واگیردار قرار می گیرند ممکن است برای کشف واکسن نیاز به دوز مکمل مصرف کنند.

اشاره او به تعداد زیادی از والدین به ویژه آنهایی بود که علیه سرخک و اوریون واکسینه شده اند.م.. م.. آر.»برای سردرد، اوریون و سردرد در صورت ثبت نیازی به نظارت والدین و تزریق مجدد واکسن نیست.

گزارش های خبرنگاران حاکی از آن است که واکسن کرونا به اندازه کافی در کشور وجود دارد و والدین از این واکسن برای فرزندان خود دست نمی کشند.