استانی

عطایی در دو نوبت با غفور صحبت کرد/ الزامی نیست همه افراد به آمریکا بروند

کارخانه در گفت‌وگو با آنا:

مشاور فنی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: عطایی سرمربی تیم با او در دو نوبت صحبت کرده و بر این باور بوده که غفور می‌تواند به تیم ملی کمک کند اما او تصمیم خودش را گرفته بود.

مصطفی کارخانه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری آنا، درباره خداحافظی غفور از تیم ملی والیبال در سال المپیک گفت:غفور بازیکن باتجربه و بین‌المللی بود و قطعا حضورش در تیم ملی و به خصوص در سال المپیک به تیم ملی خیلی کمک می‌کرد. اما تصمیم گرفته که از تیم ملی خداحافظی کند و در کنار تیم نباشد. ما هم به تصمیمی گرفته احترام می‌گذاریم، البته عطایی سرمربی تیم با او در دو نوبت صحبت کرده و بر این باور بوده که او می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

مشاور فنی تیم ملی والیبال کشورمان در پاسخ به این سوال که غفور به خاطر ترس از نیمکت نشینی خداحافظی کرده است، اظهارداشت: به هر حال یک پشت زن خط بیشتر نمی‌تواند در زمین باشد و تیم هم دو پشت خط زن دارد، به هر حال بازیکنان در هر موقعیتی باید با هم رقابت کنند. من فکر نمی‌کنم هیچ مربی یک بازیکن را فیکس تیم ملی قرار دهد، سطح مسابقات و عملکرد فرد اهمیت زیادی دارد و سرمربی تیم براساس آن تصمیم‌گیری می‌کند.

کارخانه در توضیح لیست بلندبالای تیم ملی والیبال برای اعزام به آمریکا عنوان کرد: اجباری نیست که همه افرادی که نامشان در لیست است به امریکا بروند. ما مسابقات مهمی پیش‌رو داریم و اگر فردی جا ماند باید فرد دیگری را جایگزین او کرد. به هر حال فدراسیون والیبال پیش‌بینی‌های لازم را انجام می‌دهد که اگر فردی نتوانست بیاید کس دیگری را جایگزین او کنند. کشور امریکا خیلی سخت به ما ویزا می‌دهد و ما نمی‌توانیم دست خودمان را خالی کنیم.

انتهای پیام/