عمومی

عمر طولانی با خوردن شام در ساعت ۷ عصر!

مطالعات اخیر نشان می دهد که تنها هفت ساعت بعد از ظهر ممکن است به شما کمک کند تا زندگی خود را طولانی کنید.

به گزارش ماه نیوز، در رفتن به گزارش YahoonNews و همچنین عواملی که در گذشته شناسایی شده اند، عوامل سبک زندگی مانند ورزش روزانه و الگوی خواب روزانه می تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد و حتی ممکن است بر طول عمر شما تأثیر بگذارد.

بر اساس مطالعه اخیر منتشر شده در مجله Frontiers in Nutrition، هنوز شواهدی وجود دارد که نشان می دهد کسانی که زمان بیشتری را در عصر می گذرانند ممکن است عمر طولانی تری داشته باشند.

این مطالعه توسط جامعه لاکیلا، معلمی در منطقه آبروزو ایتالیا انجام شد. این منطقه گروه بالای افراد (بین 6 تا 7 سال) و افراد 5 ساله است. در این مطالعه 2 نفر از 9 سال تا 100 سال در نظر گرفته شدند. محققان دریافته‌اند که بیشتر از حد معمول آژیر می‌خورند، معمولاً هر شب حدود ساعت 8:30 شب.

پس از تلاش برای یافتن محققان، آنها همچنین متوجه شدند که این گروه از رژیم غذایی پرکالری پیروی می کنند. (آنها کاهش کالری دریافتی را از 7.5 ساعت بعد در عصر تا ناهار دریافتند.)

بر اساس این نظرسنجی، اکثر پاسخ دهندگان مقادیر زیادی غلات، سبزیجات، میوه ها و غلات مصرف کردند. در مقابل، گوشت کمتر، گوشت فرآوری شده و دانه های مرغ کمتر و شکر کمتری مصرف می کنند. آنها همچنین فعالیت بدنی خود را در زمین ادامه دادند.

محققان افزودند: نتایج نشان می دهد که محدودیت کالری روزانه، پیشگیری از رژیم غذایی پس از استرس و پاسخ متابولیک مربوط به مصرف بیش از حد غذاهای گیاهی و فعالیت بدنی برای صدها سال ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

انتهای پیام