سلامت و دانش

عکس | این خودرو شیشه عقب ندارد!

امیرمسعودعابدینی_ المان‌ها و عناصر طراحی محصولات ولوو در این مدل به چشم می‌خورد.

عکس | این خودرو شیشه عقب ندارد!

این کراس‌اور کوپه در نمای جلویی از چراغ‌های متقارن و L مانند بهره می‌برد.چراغ بالایی نقش دیلایت و چراغ پایینی نقش دیلایت و چراغ اصلی را ایفا می‌کند.دوربین‌ها و سنسورهای مختلف در این قسمت دیده می‌شوند.

عکس | این خودرو شیشه عقب ندارد!

همان سبک چراغ L مانند در نمای پشتی به صورت متصل حضور دارد.طراحی بدنه پولستار ۴ تلفیقی از خطوط تیز و ملایم است که تبحر و زیبایی در طراحی را نشان می‌دهد.

از نکات جالب طراحی بدنه می‌توان به نداشتن شیشه پشتی اشاره کرد.با استفاده از دوربین‌ها و سنسورهای مختلفی که در این بخش وجود دارد، فقدان شیشه پشتی احساس نمی‌شود.

عکس | این خودرو شیشه عقب ندارد!

عکس | این خودرو شیشه عقب ندارد!

طراحی کابین ساده و مدرن صورت گرفته و فارغ از هر نوع شلوغ‌کاری است.نمایشگر ۱۰/۲ اینچی کیلومترشمار، ۱۵/۴ اینچی اطلاعات-سرگرمی و ۱۴/۷ اینچی هدآپ دیسپلی بیشترین خودنمایی را دارند.

اسپیکرهای هارمن کاردن، سقف پانورامیک و الکتروکروماتیک، ماساژور و گرم‌کن و سردکن صندلی‌ها، ۹ ایربگ، ۱۲ دوربین و ۱۲ حسگر اولتراسونیک از شاخص‌ترین امکانات این خودرو هستند.

عکس | این خودرو شیشه عقب ندارد!

مدل قدرتمند دو موتوره ۵۴۴ اسب‌بخار قدرت و ۶۸۶ نیوتون‌متر گشتاور تولید می‌کند.شتاب صفر تا صد در این مدل ۳.۸ ثانیه اعلام شده است.مدل تک موتوره ۲۷۲ اسب‌بخار و ۳۴۳ نیوتون‌متر گشتاور تولید می‌کند.

بیشتر بخوانید:

چرا توییتر آیت الله خامنه ای و ابراهیم رییسی تیک خاکستری دارند اما روحانی و قالیباف ندارند؟/عکس

این گربه پشمالوترین گونه در جهان است!/ عکس

پولستار ۴ در مدل لانگ رنج، پس از هربار شارژ، ۴۸۰ کیلومتر مسافت را طی می‌کند.

قرار است در پاییز امسال پولستار ۴ در چین تولید شود و پس از آن وارد اروپا و آمریکا خواهد شد.احتمالا شروع قیمت برای پولستار ۴، از ۶۰ هزار دلار خواهد بود.

227227