اجتماعی

فعالیت‌های قرآنی با جدیت پیگیری می‌شود

ماه نیوز/گیلان مدیر قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با تمام مشکلاتی که وجود دارد، فعالیت های قرآنی با جدیت دنبال می شود، گفت: این الگوی تربیت حافظان قرآنی که در گیلان انجام می شود باید انجام شود. صادر شده.

میکائیل باقری امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان قرآنی گیلان که در محل جامعه فرهنگی روستای ساحلی انزلی برگزار شد، گفت: با تشکر از همه معلمان، معلمان و مدیرانی که اجازه قرآنی را ندادند. فعالیت های کم رنگ در دوران کرونا حتی خودشان در چهار کلاس.پنج گنجه شرکت کرد و درخشید، تشکر و قدردانی

وی با بیان اینکه علیرغم همه مشکلاتی که وجود دارد فعالیت های قرآنی با جدیت در حال پیگیری است، افزود: گیلان همواره یکی از استان هایی است که در حوزه قرآن کار ویژه ای انجام می دهد و همواره در تربیت حافظان قرآن می درخشد. در مسابقات بین المللی قرآن تجلیل شد.

باقری ادامه داد: این الگوی آموزش قرآن حافظ که در گیلان انجام می شود باید صادر شود. هر حافظ قران باید منیزی هشت حافیس کرون مسلّ کوران کند، براکس و تربین که این است.

قرآن مديركل عترت و نامز منزيل تعديق و فورشة تصريح كردن: عترت و نماز و عترت و نامز منزيل تعديق و فورشة كردن: قرآن عفكتين في في فيكنين قريني في فيكندين في فيدين في حافظة آي آيري آي، است و قرآن است. و با فورت كردن كردن عترت و نماز و نامزر تعديق و فورشة است.

وی ادامه داد: شاهد باشیم که روز به روز بر تعداد حافظان و حافظان قرآن افزوده می شود. اگر قاری و حافظ قرآن باشیم ولی کارگزار نباشیم فایده ای ندارد. اخلاص و توکل و ایمان قلبی باعث طول عمر می شود پس نباید راه قرآن را رها کنیم.

علوم القرائنى محتى علم نافع است

محمد فیضی نیز در این مراسم اظهار داشت: بیش از هر زمان دیگری در حال فراگیری قرآن و دین هستم. انسان بیش از آنکه عوامل انحراف بیشتر باشد نیازمند هدایت خداوند است.

مدیر آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه این کتاب آسمانی در طول مدتی که از نزول قرآن می گذرد، ریسمان استوار الهی بوده که در حمل انسانیت و تقرب انسان به خدا نقش داشته است، افزود. ، فضای مجازی دشمن انسانیت و فطرت انسانی است که از این ابزار برای فریب نسل جوان استفاده می کنند.

فیضی بیان کرد: قرآن انسان را متحول می کند و کسانی که به دور قرآن می آیند محفوظ و هدایت می شوند و به اندازه ای که قرب ایجاد می شود، انسان امن تر می شود.

وی با بیان اینکه قرآن همواره در متن آموزه های دینی بوده است، گفت: در موضوع قرآن و آموزش قرآن جدی هستیم.

مدیر آموزش و پرورش گیلان گفت: در نظام تعلیم و تربیت قرآن 12 سال است که اگر نتوانیم در این مدت نتیجه بگیریم متضرر می شویم پس باید از این فرصت به نحو احسن استفاده کنید؛ باید به سمتی برویم که آن دانش مفید را درک کنیم و در عمر کوتاهی که داریم بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه قرآن پژوهی بهترین علم بیهوده است، خاطرنشان کرد: در نظام برنامه ریزی باید به قرآن نزدیک شد و قرآن و آموزه های دینی را بیش از پیش به زندگی تحصیلی دانش آموزان معرفی کرد.

پایان پیام