اجتماعی

فعالیت حضوری مدارس و دانشگاه‌ها از ۱۴ فروردین/ بازگشت ساعت کاری ادارات

در همایش ملی بیماری کرونا مقرر شد تمامی مدارس و دانشگاه های کشور در این همایش حضور داشته باشند و ساعات کاری موسسات قبل از شروع کرونا برقرار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سیدابراهیم رئیسی در اولین جلسه مسابقات کشوری استان با کرونا در سال دوم از مردم و جستجوی کادر درمانی و بهداشتی و همه کسانی که نقشه کرونا را ترسیم کردند تشکر کرد. شیوع ویروس کرد: با وجود بیماری اسکوربوت و مرگ و میر ناشی از کرونا در کشور، روش های بهداشتی درمانی باید به دقت رعایت شود و از ابتلا به کرونا طبیعی در جامعه پرهیز شود.

رئیس جمهور با اشاره به افزایش درصد سفرهای نوروزی افزود: سفر نشانه نشاط و امنیت اجتماعی برای مردم است اما همه باید نسبت به پروتکل های بهداشتی حساس باشیم تا دوباره آن را منتشر نکنیم. در آینده.”

وی گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در ملی کرونا، حدود 5 میلیون دوز واکسن به کشور تزریق شده که کار بزرگی است، اما باید بر کشف دوز سوم این واکسن نیز تاکید شود.

رئیس در بخشی دیگر از سخنان به اهمیت حضور موثر اداره و پلیس در تلاش راهور برای تلفات جانی اشاره کرد.

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به زائران و مسافران نوروزی در نقاط مختلف کشور، گفت: مسئولان و منتظران تمام تلاش خود را می کنند تا مشکلات بیشتری را در ایام نوروز برای مردم فراهم کنند و کاستی های اسکان نوروزی به سرعت جبران می شود.

انتهای پیام