عمومی

فعالیت مجدد پروژه پل «بلیلوند» بعد از ۹ سال توقف – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه آستانه: عملیات پروژه پل احدث؛بیلوند«حدود یک سال در مرکز لرستان» در این منطقه آغاز شد اما پس از گذشت یک سال کار متوقف شد و اقدامات خاصی به پایان نرسید.

پروژه را بعد از 5 سال شروع کنید

یکی از مهمترین خواسته های مردم این منطقه ساخت پل است.بیلوند» و همچنین راه دسترسی به این پل، راه هایی که عرض کمتری دارند و در عین حال وسیله تردد مواصلاتی برای جلوگیری از وقوع تصادفات و نیز تردید سواران در آن نیاز به تعریض دارند.

یکی از مهمترین اولویت های دولت تکمیل نیمه هفدهم پروژه های عمرانی استان ها به ویژه لرستان پل است.بیلوندپای همچنین اجرای دستگاه های متولی با کمترین ضریب اطمینان و هزینه، گام های موثری برای تکمیل این پروژه با اتمام 5 سال گذشته تاخیر و تعریض جاده بر عهده آنها خواهد بود.

تخصیص اعتبار پروژه در سفر به لرستان

رضا دالوند دستیار عمرانی در لرستان گفت برو خبرنگار آنلاین در خصوص این پروژه گفت: خوشبختانه پروژه فعال شده و تمامی قسمت های پروژه به خوبی پیش می رود.

وی عنوان کرد: در پروژه پل;بیلوند“اختراعات و اختراعات” به تیر نیاز دارند، تیرهای آخر هنوز هستند ریختن با ایجاد مشکل تنها تاخیری که در اجرای پروژه ممکن است قابل بحث است. ریختن به همین دلیل است که زمان مناسب است ریختن کار روی پروژه باید حدود 3 روز متوقف شود تا مقاومت کامل حاصل شود. تیراندازی با کمان انجام شده.

معاون عملیات اجرایی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه خوشبختانه اقداماتی برای تکمیل و اجرای این پروژه انجام شده است، افزود:

اظهارات دالوند مبنی بر در نظر گرفتن اعتبار یک میلیاردی اعتبار برای ساخت این پل در نظر گرفته شده است.

محصور سازی راه تمام شده تا پل با کمترین اعتبار

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر این پروژه جزو برنامه های سفر دولت است، ادامه داد: اگر با چالش ادامه کار مواجه نباشیم این پل به مدت یک هفته توسط دولت انجام می شود.

جانشین رئیس ستاد کل لرستان در ادامه سخنان خود به جاده های منتهی به پل اشاره کرد.بیلوند»در خاتمه بیان می کند: بخشودگی مشکل این مسیر به هجرت و تملک زمین این بود که در این صورت با چند جلسه با صاحبخانه این نهاد به ما اجازه داد مسیر را برگردانیم.

دالوند یکی از مشکلاتی که در این مسیر وجود داشت، عدم بحث و گفتگو بود و مردم همچنان با تردید مواجه می شدند و… بخش هایی از پروژه ها که خط اعتباری و ظرفیت خود دستگاه ها برای انجام ندارند، بیان کرد. این اقدامات

وی با تاکید بر اینکه طول این مسیر تقریبا دو کیلومتر است و اگر بخواهیم آن را بخواهیم باید اعتبار مناقصه را افزایش دهیم، گفت: این کار را طبق آیین نامه انجام دادیم.

اضافه شدن دستگاه ها به جاده

معاون توسعه لرستان تصریح کرد: کار سه راهی که ماشین آلات دارد و ظرفیت کار کمتر از یک ساعت است را قرارداد بسته ایم و همچنین اشاره کردیم که بخشی از دستگاه هایی که ماشین آلات دارند داده می شود. به آنها برای کمک هفتگی در این پروژه.

دالوند خاطرنشان کرد: این پروژه در حال انجام است و برخی از پروژه ها علاوه بر امکانات بین دستگاه ها و امکاناتی که خود در حال بهره برداری هستند، ظرفیت بهره برداری را نیز دارند. ریختن و اقدامات لازم را برای اجرای این پروژه انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه در این مسیر محدوده روستا در نظر گرفته شده و تردید زیادی در آن وجود دارد، تصریح کرد:بیلوند«حد» تعداد سال‌هایی است که این برنامه به حالت تعلیق درآمده است ریختن دوباره کارهای لازم روی آن انجام شد.