استانی

فیلمبرداری «جوکر ۲» به پایان رسید

تماشاگران سینما در انتظار جنون مشترک؛

فیلمبرداری دومین قسمت از فیلم مستقل شخصیت «جوکر» با بازی خواکین فینیکس، به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار سینمایی گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، فیلمبرداری قسمت دوم فیلم سینمایی «جوکر» با عنوان «جوکر؛ جنون مشترک» (Joker:Folie à Deux) با بازی خواکین فینیکس و لیدی گاگا ستاره‌های اصلی فیلم به پایان رسید.

پس از موفقیت قسمت اول فیلم مستقل «جوکر» ساخته تاد فیلیپس با بازی درخشان خواکین فینیکس در جشنواره‌های معتبر و فروش موفق این اثر در گیشه، کمپانی‌های «برادران وارنر» و «دی سی» به عنوان تولیدکنندگان و صاحب امتیاز‌های اصلی اثر به فکر ساخت قسمت دوم این مجموعه افتادند و پروسه تولید آن را در روز‌های پایانی سال ۲۰۲۲ آغاز کردند.

قسمت دوم جوکر در حالی به پایان رسید که اطلاعات کمی از چند و، چون داستان آن و شخصیت‌هایی که در قصه حضور دارند رسانه‌ای شده است. تنها خواکین فینیکس (در نقش جوکر) و لیدی گاگا (در نقش هارلی کویین) کاراکتر‌هایشان مشخص است و دیگر بازیگران مطرح این اثر مثل برندن گلیسون، زاسی بیتس، کاترین کینر و جیکوب لافلند هنوز نقش‌هایشان مشخص نیست.

نکته جالب توجه در مورد قسمت دوم فیلم «جوکر»، عنوان آن است. عبارت «Folie à Deux» که در عنوان این فیلم آمده، کلمه‌ای فرانسوی است که به یک اختلال روانی مربوط می‌شود. در این بیماری دو یا چند نفر به طور مشترک تحت تاثیر هم قرار می‌گیرند و رفتارهایشان به شدت شبیه به همدیگر می‌شود. باتوجه به این نام می‌توان تاحدودی فضای کلی فیلم را در ذهن ترسیم کرد.

قسمت دوم فیلم سینمایی «جوکر» که فیلمبرداری آن به تازگی به پایان رسیده است بیش از یک سال دیگر اکران خواهد شد. طبق اعلام کمپانی‌های سازنده ۱۳ آنلاین ۱۴۰۳ به صورت عمومی اکران خواهد شد.

انتهای پیام/