عمومی

قاطبه جوانان پای انقلاب ایستاده اند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین نصیر رفیعی در مراسم شهادت مدافعان امنیت در حرم امام خمینی (ره) حضور می یابد.س) برگزار شد که محل شهادت و شهید بسیار غمگین است و خانواده شهید نباید برای شهادت فرزندشان غمگین و غمگین باشند زیرا شهادت واقعاً ارزشمند است. بیشترین مرگ است

عضو هیئت علمی آموزش و پرورش مصطفی بیان دات: آخر برخی از مدافعان امنیت از جمله شهید آرمان آلواردی این بسیار چشمگیر بود.

ایشان فرمودند بر اساس آیات و روایات صبر جایی است که با سختی و موفقیت همراه باشد.

کرشناس دینی افزود: همه امامهع) آرزویشان این بود که در راه خدا به شهادت برسند.

وی عنوان داشت: یاسر و سمیه اولین شهدای زن و مرد در تاریخ اسلام هستند که به راه شهادت نائل شدند و بسیاری از مردم جان خود را فدای اسلام کردند.

وی گفت: در این مدت عده ای خدمت پیامبر صلی الله علیه و آله آمدند و از حضرت خواستند که قرآن را آموزش دهد و پیامبر صلی الله علیه و آله 40 معلم را نیز به آنها معرفی کرد و دشمنان همه این معلمان قرآن را سر بریدند. این نشان می دهد که اسلام آسان است. با دست نیامده است

این استاد و دانشگاه ادامه داد: از اول انقلاب تا کنون بیش از 250 هزار شهید جان باخته اند م در این میان تعداد افراد روحانی بیش از سایر طبقات بود و این مدرسه رسالت اسلامی در قم 200 شهید روحانی داد و بسیاری از علمای بزرگ در محراب عبادت به شهادت رسیدند.

وی بیان کرد: امروز نیز شهدای دانش آموز در میان مدافعان امنیت دیده می شوند و این امر موجب ثبات بیشتر ملت و کشور می شود.

با اشاره به آیه 146 سوره آل عمران در مورد شهدا، شهدا کسانی هستند که محور خدا هستند. و و انگیزه آنها نه تنها نجات فرزندانشان بود، بلکه کسانی که برای خدا کار می کنند تا ابد باقی خواهند ماند.

شهدا هرگز سرعت خود را کم نکردند و خود را انکار نکردند

عضو هیئت علمی آموزش و پرورش مصطفی وی افزود: شهدا هیچ گاه سرعت خود را کم نکردند و از راه رفتن شهیدان دریغ نکردند آلواردی وقتی از او خواسته شد که در زیر شکنجه از آرمان های خود دست بکشد، این کار را نکرد تا اینکه جان خود را از دست داد و این صحنه های شکنجه در تاریخ اسلام شناخته شده است. م و ندیده بدیم در شهادة در تالبه جوان دیدیم.

این کارشناس مذهبی ادامه داد: جوانان این گونه نیستند و امروز در بین جوانان ممکن است عده ای به بیراهه رفته باشند اما بیشتر جوانان در مقابل انقلاب اسلامی ایستاده اند. و.

استاد دانشگاه گفت: در 13 فروردین امسال میلیون ها نفر به خیابان آمدند و دشمنان بسیار احمقی هستند که فکر می کنند با برخی اقدامات می توانند نظام را براندازند.

بیانی داشت: دشمن از سالهای قبل برای این برنامه آشوب ریس او این کار را کرده بود که امنیت کودک به خطر بیفتد که مرگ این زن بهانه ای برای انجام قتل او شده بود.

رفیعی با بیان اینکه تجمعات اعتراضی بارها در کشور برگزار شده است، افزود: اقشار مختلف برای پیگیری مطالبات خود در کنار شورای اسلامی شورای اسلامی اعتراض کردند و مشکلی وجود نداشت اما اعتراض چیزی جز خشونت نیست. و قتل

عضو هیئت علمی آموزش و پرورش مصطفی اظهار داشت: باید بین متتزینی که با اژتشاش کهمری نیردند با تمیز کیل شد.

وی گفت: دینداری هزینه دارد و نباید تصور کرد که بدون سختی می توان این راه را طی کرد و در طول تاریخ با پیامبر اسلام و ائمه علیهم السلام مخالفت و بداخلاقی شده است.

این کارشناس مذهبی افزود: دشمنان با استفاده از فضای مجازی جوانان را به گونه ای تحت تاثیر قرار داده اند که اخبار کذب را باور می کنند و شبکه های ماهواره ای روزانه هزاران دروغ و توطئه را در کشور پخش می کنند.

هنرمندان و ورزشکاران باید مراقب صحبت کردن باشند

وی افزود: هنرمندان، ورزشکاران و کسانی که در جامعه تاثیرگذار هستند باید مراقب گفتار خود باشند.

رفیعی تصریح کرد: متأسفانه دشمنان آنقدر علیه او تبلیغات کردند که پیشرفت ها و دستاوردها در عرصه های مختلف از جمله نظامی دیده نمی شود.

وی تاکید کرد: دولت باید از بی ثباتی بازار جلوگیری کند و در حوزه اقتصاد و اقتصاد کار اساسی انجام شود.

عضو هیئت علمی آموزش و پرورش مصطفی کرد کرد: خانواده ها و جوانان از تبلیغات منفی، دشمنان و دشمنان بیرون بیایند و واقعیت ها را ببینند و با متخلفان در هر جایگاهی برخورد شود.