اجتماعی

قالیباف: زنان در بخش‌های مختلف مدیریتی از مردان بهتر عمل می‌کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نمایندگان انقلاب اسلامی گفت:

به گزارش ماه نیوز، به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف امروز پنجشنبه (24 بهمن) در نشست بانوان دغدغه مند شوراهای اسلامی شهرهای مختلف کشور که یکی از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز می باشد. سپاه گفت: بعد از 40 سال در برخی زمینه ها با مشکلات جدی مواجه هستیم، این سوال را در ذهن خود ایجاد می کنیم که آیا اصول و مبانی انقلاب اسلامی نسل و شرایط کنونی و سبک زندگی ما را تغییر داده است؟ این جلد به مسائل می پردازد. در واقع برای پاسخ به این سؤالات باید به این نکته توجه داشت که اساس انقلاب دو رکن بود. اولی مبتنی بر سنت های الهی و سایر قوا و انگیزه هایی بود که از مردم نشأت می گرفت و ما باید به این دو عنصر توجه کنیم تا به مشکلات و چالش ها پاسخ دهیم.

وی با اشاره به سال های پیروزی انقلاب افزود: در همان سال ها راه های زیادی برای مبارزه با رژیم ستم شاهی پهلوی وجود داشت اما امام خمینی (ره) از هیچ یک از راه ها استفاده نکردند. امام (ره) نه تشکیلات خود را تشکیل داد و نه از گروه های مسلح استفاده کرد. حتی از قدرت های خارجی هم استفاده نکردند، در واقع امام خمینی (ره) مستقیماً با مردم صحبت کردند و حتی در زمان پیروزی انقلاب اگر اشتباهاتی در اداره کشور مرتکب اشتباه می شد، دولت را از طریق مردم تهدید کردند.

وی تصریح کرد: ما به دفاع مقدس بعد از پیروزی انقلاب افتخار می کنیم چرا که دو عنصر سنت الهی و مردم اساس و شالوده آن دوران بودند. بسیاری از فرماندهان جنگ و جنگ سالارانی که به جبهه آمدند یا کارگران یا معلمان یا روشنفکران و یا بازاریان و علوم نظامی پیچیده که از هر نظر پیچیده هستند، امور مردم را تصرف می کنند و بهترین ها را تصرف می کنند. حداقل زمان

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه بحث خود درباره موضوع زنان گفت: می بینیم که در برخی از مقاطع روزگارمان حتی در خط مقدم انقلاب درباره برخی از مسائل ضعیف، تکذیب یا نوشته شده است. به یکی از این حوزه ها.» او یک زن است.

وی افزود: خواه ناخواه از زنان و مادران می خواهیم که بین مادری، خانواده، تربیت فرزندان و محیط اجتماعی، دانش و رشد در یک جامعه یکی را انتخاب کنند. اگرچه در این بخش این فرصت را برای زنان ایجاد نکرده ایم، اما در این شرایط است که زنان در حوزه های مختلف مدیریتی بهتر از مردان در امور اجرایی عمل می کنند.

با بیان اینکه زنان در ابعاد مختلف کارآمدتر و شفاف‌تر هستند و مفاسد و مفاسدی که در دستگاه‌های اجرایی و اجرایی حداقل در بین زنان وجود دارد، می‌توان تاکید کرد: البته این بدان معنا نیست که زنان در همه جا کشته شوند. اینکه بگوییم مدیران خوب هستند چون به زنان زیبا بی احترامی می کنند.

رئیس قوه مقننه افزود: زنان با تمام تخصص های زن و مادر بودن می توانند در جاهای مختلف باشند، همه ما انسان هستیم و بعد از انسانیت تفاوتی بین زن و مرد نیست محدودیتی ندارد.

وی تاکید کرد: زنان در جامعه ما بیشترین ظرفیت را دارند و محور توانمندسازی و رشد در همه عرصه ها حتی اقتصاد خانواده است که زنان و مادران ستون های خانواده هستند.

رئیس مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر بی عدالتی ها و بی عدالتی ها در نگاه مدیریتی گفت:

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر سنت های خدا و مردم بر اساس توکل باشد، انقلاب با قدرت و اساس و کار انجام می شود، گفت: برای آشنایی با کار تشکیلاتی، شایسته سالاران می توان به خاطرات و سخنان شهید بهشتی اشاره کرد که قوی ترین، منسجم ترین و مؤثرترین خاطرات را در حوزه تشکیلاتی دارد.

وی افزود: باید به ظرفیت جوانان توجه کنیم.

قالیباف تاکید کرد: برای انجام کار تشکیلاتی باید به سنت مردم و ایمان مردم تکیه کنیم، به همین دلیل می گوییم اقتصاد درست نیست، اما چشم دولت بسته است. ”

رئیس قوه مقننه همچنین با بیان اینکه باید به فرزند زمان خوش باشیم، تاکید کرد: در مکتب امام خمینی(ره) عقلانیت، معنویت و عدالت وجود داشت و باید بر این اساس عمل کنیم. ما به نوآوری نیاز داریم، بنابراین باید خلاقانه عمل کنیم و با توجه تصمیم بگیریم.

انتهای پیام