هنری و فرهنگی

قدرت شهید پس از شهادت جهانی می‌شود/ «حماقت» ویژگی شاخص دشمن

ماه نیوز/گلستان مدیر تبلیغات اسلامی گلستان سردار سلیمانی و جوانان این مرز و بوم را به نشانه حماقت دشمن به شهادت رساند و گفت: دشمن با این کارش شهدای همیشه و جهانی می سازد.

حجت الاسلام عباسعلی گورزین امروز چهارشنبه 18 شهریورماه در یادواره شهدای عقیلی محله کردکوی اظهار داشت: به طور کلی همه دشمنان ما، مردم احمق هستند، هرچند با راه اندازی جنگ، تحریم و انواع فتنه ها. و با ایجاد مشکلات مختلف، برای جبهه حق موانع ایجاد می کنند، اما احمق هستند، احمق هستند و یکی از نشانه های حماقت این است که آیات قرآن را درک نمی کنند.

وی به آیات قرآن کریم اشاره کرد و افزود: با شهادت یک انسان روح او از کالبد مادی رها می شود و در تمام دنیا تأثیرگذار می شود و به همین دلیل مجاهدت شهید چمران، شهید اندرزگوها و… ادامه دارد.

अक्तुर अम्रोज जबह हुक शुल्क मुजहााद

مدیر تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه با گذشت زمان جبهه حق قویتر شده است، گفت: درصدی از جوانان برای دفاع از کشور قیام کردند اما پس از گذشت حدود 40 سال از انقلاب اسلامی و با وجود کثرت انقلاب موانع و مشکلات تحمیل شده از سوی دشمن و وجود جاسوسان و مدیران بی عرضه و خائنین، جوانان را هزاران کیلومتر دورتر برای دفاع از حرم مطهر می کند.

گارزین با بیان اینکه قدرت جبهه حق با گذشته قابل مقایسه نیست، تصریح کرد: ماهیتی که امروز جبهه حق با رهبری هوشمندانه امام خامنه ای (مدظله العالی) به دست آورده است، قابل مقایسه با گذشته نیست و این دستاورد بزرگ است. نتیجه مجاهدت شهداست.»

وی با بیان اینکه شهدا از خداوند رزق ویژه می گیرند که عامل تقویت جبهه حق است، گفت: حماقت دشمن او را فراموش کرد که با شهادت سردار سلیمانی و جوانان این مملکت قدرت او جاودانه و جاودانه خواهد بود. جهانی.

پایان پیام