عمومی

قوچان، گناباد، تربت حیدریه و سرخس، مقصد نخست هیئت وزیران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در اولین روز سفر این هیات به خراسان رضوی که در قالب هفدهمین سفر دولت ایالتی، وزرای کشور، نرو، میراث فرهنگی، آموزش و پرورش و راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، معاون توسعه و عمران روستایی کشور محروم از ریاست، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از استان و به نمایندگی از رئیس جمهور به نقاط مختلف مشهد و استان سفر کردند.

وزیر امور خارجه با حضور در شهر شهید رجایی که یکی از معدود محلات مشهد مقدس است به مشهد مقدس سفر کرد. علاوه بر معرفی و الحاق قانون اساسی، ایستگاه اتوبوس به مشهد شامل دو ایستگاه اتوبوس جدید و یک ایستگاه اتوبوس نوسازی شده در مشهد بود.

احمد واحدی روز چهارشنبه در اولین روز سفر این هیئت به خراسان رضوی، شامگاه در مراسم آغاز به کار ساخت و تجهیز ایستگاه های فاز اول ردیف سوم شهر مشهد به حرم مطهر حضور یافت.

در حاشیه این دیدارها که در شهر مشهد برگزار شد، در پایان این نشست نمایندگان مردم به نشست و بررسی مشکلات آنان پرداختند.

علی اکبر محرابیان نیز پس از ورود جمعی از خبرنگاران وارد مشهد شد تجدید پذیر جدید در ایالت هفدهم; وزیر فضای اعصاب عازم شهر قناباد بود.

وزیر نرو علاوه بر برنامه های ذکر شده در جمع مردم شهیدپرور به مقام شامخ روحانی شهید سید علی رضازاده ادای احترام کرد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و پس از ورود به مشهد.پ) این شهر حضور دارد و طراحی «باغ ایرانی خانه صلح» آخرین سفر امام رضا است.پ) مشهد افتتاح شد ضرغامی پس از استماع مسائل و مشکلات مسافران حاضر در پایان سفر امام رضا (ع)پ)وی از حرم مطهر رضوی مشرف شد.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش و پرستاری که شانزدهمین مدرسه دولتی خود را نیز با افتتاح مدرسه ای در منطقه کلاته برفی منطقه کمبرخوردار مشهد افتتاح کرد، روز چهارشنبه در این نشست حضور داشت.

وزیر راه و شهرسازی از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد به مشهد مقدس سفر کرد.

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در اولین روز از این سفر به خراسان رضوی سفر کرد و تربت هیدرای نیمه پوشیده را سمپاشی کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در جریان مشکلات و مسائل مردم این منطقه با مردم این شهرستان مرزی به صورت چهره به چهره از سرخس بازدید کرد.

علی صلاحگا رئیس سازمان حفاظت محیط زیست که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور به کوچان سفر کرده بود، پس از بازدید از این خانه، از شورای بهداشت قوچان بازدید کرد.