لزوم اطلاع‌رسانی به‌موقع ایرلاین‌ها به مسافران

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به لزوم هم‌افزایی در حوزه دانش و امکانات مرتبط بین ایرلاین‌ها، بر رعایت حقوق مسافر و تکریم مردم و تغییر وضعیت موجود تأکید کرد.

به گزارش ماه نیوز، مهرداد بذرپاش در جلسه کمیته هوانوردی این وزارتخانه که امروز یکشنبه مورخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: در خصوص پاسخگویی در حوزه‌های مختلف به‌خصوص فرودگاه‌هایی که پرترددتر و مهمان‌پذیرتر هستند، مدیریت میدانی و ارتباط مؤثر با مسافران ضرورت دارد.

وی تأکید کرد: تشکیل کمیته ویژه بین سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین‌ها به منظور ارائه نسخه مشترک جهت ایجاد هم افزایی میان ایرلاین‌ها باید تسریع شود.

وزیر راه و شهرسازی در این جلسه که با حضور معاون حمل و نقل و رؤسای سازمان‌های و شرکت های تابعه حوزه هوانوردی برگزار شد با اشاره به لزوم همکاری راهبردی میان ایرلاین‌ها افزود: همیاری همه‌جانبه ایرلاین‌ها در حوزه‌های فنی و تخصصی به انتقال دانش میان آن‌ها و تقویت این صنعت منجر می‌شود.

بذرپاش همچنین اظهار کرد: هم افزایی در حوزه دانش و امکانات مرتبط بین ایرلاین‌ها قطعاً راهبردی خواهد بود.

همچنین از جمله مواردی که وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد، اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع توسط ایرلاین‌ها و انتشار مجدانه حقوق مسافر بود که تکریم مردم و تغییر وضعیت موجود را سبب شود.

به گزارش وزارت راه و شهرسازی جلسه کمیته هوانوردی در محل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با حضور مدیران صنعت هوانوردی برگزار شد که در ابتدای این جلسه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به شرایط ایرلاین‌ها و تاخیرات پروازی، علل تاخیرات را بر شمرد و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی نیز گزارشی از آخرین وضعیت فرودگاه های کشور، نحوه خدمت‌رسانی به مسافرین ارائه کرد. در این جلسه معاون حمل و نقل، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و مدیر عامل شرکت هما نیز حضور داشتند.

وزیر راه و شهرسازی علاوه بر تشکیل کمیته هوانوردی، به منظور شرکت در مجمع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، افتتاح پروژه‌های دانش‌بنیان و عمرانی و بازدید از نحوه خدمت‌رسانی به مسافرین در فرودگاه امام خمینی (ره) حضور یافت.

انتهای پیام