هنری و فرهنگی

مجموعه داستان «باد مرگ» در مشهد رونمایی شد

ماه نیوز/ خراسان رضوی مجموعه باد مرگ سروش مظفر مقدم در مشهد رونمایی شد.

سروش مظفر مقدم در مراسم رونمایی از جدیدترین اثر خود با نام بادمرگ که به همت انجمن ادبی گات در مشهد برگزار شد، گفت: از سال 1376 داستان های طولانی تری نسبت به آثار قبلی نوشته ام و از نظر محتوایی داستان های اصلی را نوشته ام.تغییرات. در نوشته های من.” من ایجاد کرده ام. چند داستان جدید مانند جاده دستخزر، خانم ها و بخشی از باد مرگ در مطبوعات منتشر شد که خدا را شکر بازخورد خوبی از آنها گرفتم.

وی افزود: برخی از داستان های این کتاب در سال 95 نوشته شده و پس از آن ویرایش و بازنویسی شده است. خوشبختانه هیچ یک از کارهای من بین سال های 2017 تا 1400 منتشر نشد و این به من فرصت بیشتری برای ویرایش و صیقل دادن داستان های باد مرگ داد که البته برخی از آنها زمان زیادی را برد. مثلاً باید بگویم که در دو داستان اول کتاب کارهای زیادی انجام داده ام و به ۸۰ درصد آنچه در این داستان ها در ذهنم بوده است، رسیده ام. هنوز هم می تواند کار کند، زیرا به نظر من هر اثر ادبی بهتر ویرایش و ویرایش می شود.

محمد باکر کلاهی اهری شاعر پیشکسوت مشهد نیز در این نشست گفت: عموماً وقتی کتابی با علاقه من سازگار نیست وقتم را برای آن تلف نمی کنم چون زمان زیادی برای این موضوع وجود ندارد اما ابتدا آثار سروش مظفر مقدم را خواندم و در زمان نگارش هم حضور داشتم. وقتی آقای مظفر مقدم کتاب باد مرگ را به من دادند در کمتر از 24 ساعت آن را خواندم و برای من که خیلی حوصله ندارم خواندن این کتاب در یک روز یک رکورد است.

در ادامه این نشست افرادی چون رضا عابدین زاده، حسین عباس زاده، بابک بابئی و کیمیا تجونیا نیز به خواندن داستان پرداختند و نظرات خود را درباره کتاب بیان کردند.

انتهای پیام/