عمومی

مخمصه مسی – ماه نیوز

شاید مهمترین اتفاقی که در این روزها می توان انتظار داشت، انتظار بازگشت لیونل مسی به فرانسه باشد. آنجا بود که تیرش را پرتاب کرد و نگذاشت مردم این کشور برای دومین بار پیاپی قهرمانی جام جهانی را تجربه کنند.

روزنامه به روگر ماه نیوز اقتصاد جهانی وی نوشت: به مدت شش روز، لیگ فرانسه دوباره از سر گرفته می شود تا مانند سایر لیگ های معتبر اروپایی، فوتبال بار دیگر به جنبه باشگاهی خود بازگردد. پس از گذراندن یک ماه هیجان انگیز در قطر که پایانی به یاد ماندنی داشت، ستاره ها باید مهارت های فوتبالی خود را در این باشگاه نشان دهند. اما این سوئیچ چندان آسان نیست. شاید مهمترین اتفاقی که در این روزها می توان انتظار داشت، انتظار بازگشت لیونل مسی به فرانسه باشد. آنجا بود که تیرش را پرتاب کرد و نگذاشت مردم این کشور برای دومین بار پیاپی قهرمانی جام جهانی را تجربه کنند. مردی که جان خود را برای قهرمانی در جام جهانی فدا کرد، در حالی که بهترین بازیکن تاریخ به پاریس بازخواهد گشت، شاید بسیاری از مردم آنجا منتظر نمانند. به خصوص با توجه به اتفاقات اخیر.

آرژانتینی ها از کسب سومین قهرمانی در جام جهانی آنقدر خوشحال بودند که فراموش کردند اصول اخلاقی و حرفه ای در فوتبال هم وجود دارد. بلافاصله پس از قهرمانی و زمانی که همه بازیکنان در حال دعوا بودند، امیلیانو مارتینز کاپیتان تیم و یکی از ستاره های فینال با خنده کیلیان امباپه از هم تیمی هایش خواست یک دقیقه برای مهاجم فرانسه سکوت کنند! اما مارتینز تسلیم نشد. البته چهار بار در فینال با ضربات پنالتی تسلیم شد اما همچنان از هر فرصتی برای تمسخر خروس های ستاره استفاده می کند. نمونه ای از آن نوزادی است که به جای سر، عکس پدری روی آن نصب شده است و دختر آرژانتینی آن را در خیابان های بوئنوس آیرس حمل می کند.

همه این اتفاقات در حالی رخ داد که مسی به عنوان هم تیمی اش در پاریس در کنار مارتینس حضور داشت و شاهد تخریب خط حمله تیمش بود. پس از این توافق، بسیاری از هواداران پاری سن ژرمن انتقادات شدیدی را مطرح کردند که نباید اجازه چنین چیزی به هموطنانشان داده شود. کار به جایی رسیده که در یکی از کافه های فرانسه، لباس های روی زمین را به شکل کشیش طراحی می کنند و از مشتریان می خواهند قبل از ورود کفش های خود را در بیاورند! اتفاقا انزجار زیادی از ستاره آرژانتینی به همراه داشت. البته بخشی از این تصویر مربوط به قبل از فینال است و منشا آن را هم هواداران مرسی می دانند. عکس بالا پیراهن این باشگاه کشوری است و دشمن به PSG سوگند خورده است.

به هر حال حتی اگر همه این سیاه نمایی ها در رسانه ها یا مربوط به گذشته باشد، مسی ایکنون با یک معدل بایک بری کیں به کلابش روبه رو است. البته او در دیدار این هفته پی اس جی و استراسبورگ به میدان نخواهد رفت و از باشگاه نیز مرخصی گرفته است اما دیدار و همکاری مجدد با او اجتناب ناپذیر است. او همچنین از اینکه باشگاه ستاره جوان بیش از او مورد توجه قرار می گیرد و این دو رابطه چندان خوبی با هم ندارند راضی نیست. به هر کریں هیا بریسینگرمن هم پشت ‌مباــه و دید لئو آیین کلھین را کامین کرد کرد کرد.»

پایان پیام