عمومی

مدعیان در کمین لغزش پرسپولیسِ صدرنشین/ استقلال روی مرز خطرناک – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رقابت های هفته ششم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری تمامی دیدارها برگزار می شود تا تیم ها پس از پشت سر گذاشتن هیجانات هفته های ابتدایی، برای کسب نتیجه در ششم برنامه ریزی کنند. رقابت.

تراکتورسازی تبریز پس از پیروزی در هفته اخیر با روحیه تازه ای حرکت می کند. ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان هواداران این تیم خواهد بود که طبق اعلام محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تنها 5 هزار تومان برای پرکردن صندلی های ورزشگاه از هواداران تبریزی کافی است. انگیزه تراکتورهای معنوی برای کسب هر برد نیز به سوژه لیگ غیر فوتبال تبدیل می شود. باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده است که با هر پیروزی یک زندانی از جرائم کیفری که دارای مشکلات مالی است رهایی می یابد. حرکتی جدید در فضای فوتبال ایران که در نهایت شکل خاصی از باشگاه گرفت.

مدیدان در كمین لجزش پرسپولیسی صدرنشین/ استقلاد روی مرز خطرناک

سپاهان اصفهان با جوزه مورایس پاس از استوفانی هلا دلک برد بری بری به جمع مدیدان لیگ برتر است. آنها در حالی میزبان آلومینیوم هستند که شاگردان مهدی رحمتی در پنج هفته ابتدایی نتایج بدی کسب کرده اند تا چاره ای جز قهرمانی نداشته باشند.

استقلال تهران نیز پس از دو تساوی متوالی با انتقاد هواداران خود مواجه شد تا هواداران این تیم برای ششمین بازی جهان نتوانند با بانوان کشور دیدار کنند. ریکاردو ساپینتو که مورد انتقاد برخی از سران باشگاه قرار گرفته محکوم به پیروزی است در غیر این صورت به تدریج از قلب هواداران فاصله خواهد گرفت و باید در مقابل تندترین انتقادها بایستد.

مدیدان در كمین لجزش پرسپولیسی صدرنشین/ استقلاد روی مرز خطرناک

دوشیزه کرمان در حال آب شدن است و از ساعت 19 همزمان با دیدار ملوان بندرانزلی و فولاد بازی می کنند. جواد نکونام که با پیشنهاد نیمکت نشینی تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 با عنوان دستیار کارلوس روبه رو است، فعلا با این درخواست مخالف است اما شاید این جلسه آخرین حضور نکونام را در بر داشته باشد. نیمکت فولادی

نفت مسجد سليمان با فيروزي با فيكتوس است با هستان با بازي بازي بازي بازي بازي بازي كيك است. شاگردان رضا مهاجری پس از توقف تساوی در مسجد بهنام محمدی، حالا پس از سه برد متوالی به دنبال چالش با پرسپولیس برای رویارویی با رئیس فعلی لیگ برتر هستند.

خانم رفسنجان و هواداران تهرانی نیز امروز آخرین دیدار را برای پایان بازی های هفته ششم لیگ برتر برگزار می کنند.

برنامه بازی به شرح زیر است:

* تراکتور تبریز – صناعت نفت آبادان; در 17
* سپاهان اصفهان – آلومینیوم اراک; ساعت 17:30
* İstiklal – نساجي مازندران; ساعت 17:30
* پیکان – گل غور سیرجان; ساعت 17:30
* مس کرمان – زوب اهن اسفاهن; ساعت 19
* ملوان بندر انزلی – فولاد; ساعت 19
* نفت مسجد سلیمان – پرسپولیس; در 20
* مس رفسنجان – هوادار تهران; در 20