اجتماعی

مصرف آب با نیاز گلستان همخوانی ندارد/ گلایه از غیب مدیران در جلسه شورای مدیریت بحران

ماه نیوز/ گلستان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی گلستان گفت: مصرف آب و برق مورد نیاز و ظرفیت موجود در گلستان سازگار نیست.

سید محمدرضا سیدالنگی پیش از ظهر امروز در سخنرانی هماهنگی و فرماندهی عملیات مقابله با بحران در استان گلستان علاوه بر غیبت برخی از مدیران در این جلسه اظهار داشت: برخی از مدیران مستثنی شدند. از این جلسه تعدادی از مجریان بدون اجازه گلستان را ترک کردند و تعدادی از مجریان نیز در جلسه غایب بودند و افرادی را به محل خود که در جلسه حضور نداشتند اعزام کردند.

وی افزود: سال گذشته مشکلات آب و برق وجود داشت و امسال نیز این مشکلات وجود دارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی گلستان با بیان اینکه امسال گلستانی ها نیز با هوای گرم مواجه هستند و هزینه آب و برق با استان برابری نمی کند، خاطرنشان کرد: سرعت آن کاهش می یابد.

سیدالنگی با اشاره به لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه در برابر آتش سوزی و اقدام به مناسبت اطفای حریق، افزود: ۱۰‌‌ میلیارد تومان اعتبار برای تامین تجهیزات سفر برای کمک به منابع طبیعی و آبخوان گلستان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در نهایت با گلستان نشتی وزیر نیرو نیز دیداری داشتیم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور بشردوستانه گلستان در بیانیه ای با بیان اینکه در حوزه جذب آب، اعتبار و شروع پروژه ها برای ما بسیار مهم است، افزود: این اعتبارنامه ها مربوط به مدیران است.
انتهای پیام