عمومی

مهربانی‌های بی منتی که هیچگاه ثبت نشد / شخصیت بی تکرار دکتر مهزاد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه آستانه – مریم یاوری: دکتر منصور مهزاد، مردی از نیمی از جهان، شخصیتی علمی که عاشق هنر و دانش بود. کار این آسیب شناس به قدری جدی است که مطالعه آن ساعت ها زمان می برد.

مقالات داخلی و بین المللی منتشر شده است ملیتالیف بیش از هشت کتاب و اطلس به دو زبان فارسی و انگلیسی و چاپ در کشورهای اروپایی. خاکستر بوده است.

اما چون منصور مهزاد، مردی فرسوده، آسیب شناسی ایران را بدون عشق در ذهن خود زنده نگه می دارد. منتی یادآوری و یادآوری نقش دانش آموزان، خانواده ها و همکاران برای همه افراد به یک اندازه مهم است.

استاد مهزاد مردی مهربان و دوست داشتنی بود که درس می داد و تربیت می کرد

در همین راستا حمیدرضا سیروس، متخصص آسیب شناسی، بیش از 3 سال است که با دکتر مهزاد آشنایی دارد و یکی از عوامل مهم در انتخاب رشته آسیب شناسی برای ادامه تحصیل، شخصیت استاد مهزاد است. تحصیل کرده بود، همیشه به مردم خدمت می کرد، همیشه دانش آموزان را به درس خواندن و خدمت به مردم بر اساس آموزش توصیه می کرد.

وی ادامه داد: دکتر مهزاد با روحیه مردمی بود و همیشه نیازمند کمک بود و از مراقبان دیرینه مرکز بهداشت اصفهان بود، مراکز درمانی وجود داشت تا با مردم رفتار عادلانه ای داشته باشند.

شاگرد دکتر مهزاد با بیان استاد و نتیجه برنامه بسیار دقیق بود ریختن ارائه خدمات درمانی به مردم درست بود، وی می افزاید: در سال پنجم و زمانی که در سیستان و بلوچستان خدمت می کردم، دو پزشک هندی و پاکستانی در این استان خدمت می کردند و با کمک دکتر مهزاد در اصفهان بود. فعال بودند.

روز شکرگزاری در راه است، به این معنی که فصل تعطیلات در اوج است

تأسیس انجمن سیتولوژی بالینی در ایران

وی افزود: دکتر مهزاد در انگلستان تحصیل کرد اما برای خدمت به مردم بازگشت. سیتولوژی بالینی در ایران در سال سوم، سرویسی که کارهایش تاکنون جان افراد زیادی را نجات داده است زیرا کار تسریع در تشخیص است.

سیروس به انجمن های اقبال اشاره کرد سیتولوژی کشورهای اروپایی و آمریکایی ایران را در رابطه با انجمن توصیف می کنند: فعالیت های این انجمن به صورت کتاب در خارج از کشور منتشر شده است. در این انجمن علاوه بر متخصصان ایرانی داخل و خارج از کشور، متخصصانی از کشورهای دیگر نیز دعوت می شوند و این موضوع از نظر فرهنگی بسیار تاثیرگذار است و متخصصان زیادی در برنامه های این انجمن حضور دارند.

وی ادامه داد: استاد برد سیتولوژی دنیا فارغ التحصیلان زیادی داشت دانش آموزان با این تاپیک تایید شده مرجعیت جناب آقای دکتر مهزاد پذیرفته می شود او همچنین به حفظ و مکان ایران توجه زیادی داشت و با این حقیقت که سایر معلمان خارجی احترام خاصی قائل بودند همگام بود.

این آسیب شناس می گوید: هر معلمی 5 ساله است اما تا آخرین لحظه عمرش خاطره را فراموش نکرد و به برنامه برگشت. ریختن دوازدهمین انتخابات سالیانه سیتولوژی در اصفهان دلش باخت.

استاد مهزاد به سختی کار را تمام کرد

پریسا رضایی از دیگر شاگردان استاد مهزاد که 5 سال است با استاد مهزاد آشنایی و همکاری داشته است می گوید: در دوران دانشجویی و حداقل فرصت های کمی برای آموزش وجود دارد.استاد مدام در جریان بود. مواظب دانش بود، دائماً در پی کار سخت بود و همین امر منجر به انجمن شد. سیتولوژی Ra.

وی ادامه داد: استاد همیشه معتقد بود که دنیا باید مردم ایران را بشناسد، معلمان ایران باید در جامعه علمی جهان حضور داشته باشند. ملی ما بیشتر در دنیا هستیم.

شاگرد و همکار استاد مهزاد ادامه داد: استاد همیشه برای علما نامه نوشته اند تا از همه امکانات ممکن استفاده کنند، همیشه گفته اند که این اطلاعات باید در اختیار همه مردم باشد تا آنها را آگاه کنند. او به عنوان سردبیر در مجلات خارجی فعالیت داشته و مقالات زیادی دارد تایید شده پراکنده است.

رضایی همچنین به علاقه معلم به گل و گیاه اشاره می کند و می افزاید: رسیدن به گل و گیاه، تأمل در گل و زیبایی در کرانه های زیبایی از ویژگی های ممتاز معلم بود، همچنین معلم عاشق بود. عاشق این کار را نکرد.

روز شکرگزاری در راه است، به این معنی که فصل تعطیلات در اوج است

وی یکی از علاقه مندی های اصلی تماشاگران فوتبال را استاد مهزاد معرفی می کند و ادامه می دهد: زمانی که تماشاگران فوتبال تماشا می کردند، اجازه تماس نبود.

این آسیب شناس می افزاید: استاد مهزاد برای همه ما تکراری نیست، هرگز با این مقیاس ویژگی های شخصیتی او را در انسان های دیگر کامل نکرده ایم.

استاد علاقه ای به ثبت نام نداشت

حمید شکرانی، داماد استاد نیز از شخصیت خاص خود می گوید: نظم و استعداد دکتر مهزاد. زدنی بود و به هیچ وجه از انجام خیر دریغ نمی کرد و این به این دلیل است که علاقه ای به ثبت خیر نداشت، اگرچه در بسیاری از نقاط جهان به عنوان یک شخصیت شناخته می شد اما خود را برتر از هیچ چیز نمی دانست و به همه کمک می کرد. و حتی بچه ها.

وی می افزاید: استاد عاشیق گل و گیاه بود و نمایشگاهی از آثار او نیز سوم همین ماه در اصفهان برگزار شد.

گفته می شود دکتر منصور مهزاد در دومین روز از آخرین ماه سال، در حالی که در پایان، دانش آموزان قدیمی و همکارانشان راه را برای تربیت نسل جوان هموار کردند، در دیدار برگشت. با اثر بیماری قلبی