عمومی

میدان شهید شهریاری را نجات دهید

عکسی که مشاهده می کنید مربوط به میدان شهریاری واقع در ولنجک تهران و در ساعات اولیه بامداد می باشد.

به گزارش ماه نیوز، روزنامه ناوران در مطلب زیر: با توجه به وجود دانشگاه شهید بهشتی و زیرمجموعه آن و همچنین ده مدرسه با ظرفیت هزاران دانشجو در این منطقه ۱۴ تا ۶/۷ – در ایام تعطیلات غیر تعطیل. روزها مسیر شمال به جنوب منثی تا میدان شهید شهریاری حجم ترافیک بسیار سنگین است. نکته مهم این است که در تمامی خطوط خروجی این میدان ترافیک روان است و با باز شدن خودکار خودرو از ازدحام خودروهای دیگر در میدان، تردد بدون هیچ مانعی به مسیر خود ادامه می دهد. مانند مسیر جنوبی به شمال همانطور که در عکس مشخص است تردد زیادی دارد و ساعات دیگر کاملا روان و عادی خواهد بود.

عجیب اینکه حجم عظیم و شکل بیضی شکل واقع در محل به اصطلاح “میدان” به گره اصلی ترافیک تبدیل شده است که در حال حاضر جزئی از تولید دردسر برای رانندگان، ساکنان و سرنشینان است. از هرم، میوه دیگری ندارد. مثل اینکه کمون سیمان و مصالح ساختمانی را در این چهار راه تخلیه کرده و بعد به آنها حالت بیضی و سر مانند داده است و بعد از آن در یکی از مکان های عجیب و غریب و عجیب و غریب هرگز فکر نمی کنند که باید چهار راه باشد. راه برون رفت از این شر این است که درخت خرما را بسازید و به آن راه دهید. حداقل اگر میدان و دگرگونی آن قادر به “شهادت شهر چهار سویه” نیست، کاهش وسعت میدان و قلعه از قطر در جابجایی ترافیک در شهر بسیار موثر خواهد بود. رشته.

شایان ذکر است حفظ میدان در ابعاد کوچکتر اگر هسته مرکز آن را نیز 3 متر حفظ می کرد بهتر بود و در صورت حذف این فیلد نمی توانست ذکر و در جای مناسب نصب شود.

یادآور می شود مجید شهریاری استاد دانشگاه شهید بهشتی فیزیکدان و دانشمند متولد زنجان در آذر ماه در ایران ترور شد و به فیض شهادت نائل آمد.

در هر صورت به افزایش روزافزون خودروها و موارد دیگری مانند احداث معابر اصلی و تغییر قوانین و مقررات در مجاورت میادین و چهار خطه، نه تنها میدان شهید شهریاری، بلکه بیشتر میادین، تقاطع ها و دیگر تقاطع های تهران و غیره شهرهای کشور نیازمند طرح های هندسی جدید هستند که امیدواریم در آینده برای شهروندان ایرانی مهم باشد.

انتهای پیام