عمومی

نباید در باد بازی با استقلال بخوابیم/ باید به تکامل بیشتری برسیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد ربیع چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار با اسپند گفت: فردا یکی از مهم ترین و سخت ترین بازی های نیم فصل اخیر ما است. اسپند تیم خوبی است و کادر فنی خوبی دارد.

وی افزود: بعد از بازی با آزادی زمان بیشتری داریم. توجه ما درگیر بهبودی بودیم. کیفیت هر دو تیم این نوید را می دهد که از نظر فنی بازی بسیار بهتری را شاهد باشیم. برای هر دو تیم آرزوی سلامتی دارم.

وی گفت: تیم مس در بازی با استقلال خوب بازی کرد اما آن بازی تمام شد. به نظر من در بازی با استقلال کیفیت تیم ما دیده شد چون برابر استقلال بود و بازتاب بیشتری داشت.

سرمربی مس رفسنجان افزود: مقابل نفت، تراکتورسازی، گل گهر و ذوب آهن نیز بازی بسیار خوبی انجام دادیم. ما در مسیری قرار داریم که تاکنون عملکرد خوبی داشته ایم. ما قطعاً کمبودهایی داریم، اما باید بیشتر توسعه پیدا کنیم.

ربیعی گفت: اگر تیم و بازیکنان رویای بازی قبلی مقابل استقلال را در سر می پرورانند، قطعا در بازی فردا دلخور خواهیم شد. البته با توجه به تجربه ای که دارم فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد و بازیکنانم با هوش بالا وارد زمین شوند.

وی درباره مصدومیت تیمش گفت: ما فقط مهدی کیانی را به دلیل مصدومیت نداریم و بقیه بازیکنان را داریم. خم اسلامی خواه به تمرینات گروهی برگشت و محمد حسین کریم زاده هم به بازی برگشت و توانست دقایقی برای ما بازی کند.