عمومی

نویدکیا: به آینده امیدواریم/ نبود VAR در این سطح عجیب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

گزارش خبرنگار آنلاین مشارکت وی که با یک شکست جدی تیمی همراه بود، گفت: نیمه منضبط بودیم و بد بازی کردیم اما همچنان امیدوار به صعود هستیم چون هنوز یک بازی باقی مانده است و می توانیم به آینده امیدوار باشیم، باید در کنار تیم باشیم. تیم.” مشارکت این بازی رو هم تبریک میگم

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران ایرانی تصریح کرد: نمی‌خواهم در مورد رفراندوم صحبت کنم، جریمه‌های مشکوک نیز باید توسط کارشناسان در نظر گرفته شود، در حالی که VAR طبیعی نیست.

سرمربی اسپهان ادامه داد: در حال حاضر انواع و اقسام شرایط برای VAR وجود دارد، استفاده نکردن از آن عجیب است، امیدواریم فردا بازی سختی برگزار شود، اما اگر مشکلی وجود داشته باشد، ویدیویی برای کمک به شما ارائه خواهد شد. داور این گناه نیست

وی افزود: در بدترین زمان ممکن. تنها رفتیم و 3 دقیقه تنها بازی خیلی سخت است، تلاش ما برای کنترل و حمله از لبه ها در نیمه اول بود، هر سال پس از اخراج عملکرد خوبی داشتیم اما در نیمه اول چند موقعیت مقابل حریف داشتیم و در نهایت گل را کشف کردیم.

این بازیکن تازه وارد توضیح داد: در نیمه دوم با ظهور ناگهانی یک تیم متوجه شدیم که تیم حرفه ای را سازماندهی و نظم داده ایم که نیازی به آنها نداشتیم و با این شکست شرایط صعودمان سخت شد.