اجتماعی

نگاهی متفاوت به خیابان انقلاب از لابه لای عکس ها

گالری آریا به مدت سه هفته میزبان نمایشگاه گروهی عکس «انقلاب؛ جمعه؛ 19 دی» خواهد بود. یک پوشه سوم وجود خواهد داشت “.

به گزارش ماه نیوز، «انقلاب، پوشه سوم» سومین خیابان از مجموعه خیابان های تهران است. دو پوشه قبلی «ولیعصر؛ پوشه اول» و «شریعت، پوشه دوم» در سال‌های 1376 و 1377 نمایش داده شد.

رامیار منوچهرزاده متولی نمایشگاه در این باره نوشت: انقلاب; پوشه سوم، سومین نمایشگاه از سه خیابان پیشرو تهران بود که در یک بازه زمانی چند ساله سعی در ایجاد ارتباط بین شهر و هنرمندان به ویژه نسل جدید و شاید نسل جدید داشت. اما در این چهار سال و در این سه پروژه امکان بازگشت به شهر برای ما فراهم شد. این را به تاریخ واگذار می کنم که این پوشه ها و تأثیر آنها در وضعیت فعلی هنر ما که خود بهترین داور است تا چه اندازه است. میراث او اما شاید نسل جدید را گرد هم آورد، هر از گاهی رویدادها را ثبت کرد، شهر را دوباره دید و میراث مربوطه را ثبت کرد. برای رفتن به پوشه انقلاب، پوشه های ولیسر و شریعتی را مرور کردیم و با حوصله آخرین پوشه را بعد از یک سال وقفه نمایش دادیم. پوشه ها ادامه خواهند داشت و ما باز خواهیم گشت. قوی‌تر، جدی‌تر و پرانرژی‌تر برای ادامه این حرکت، تا نهالی برای آینده باشد».

نمایی متفاوت از خیابان انقلاب از کنار عکس

افتتاحیه این نمایشگاه با یک سال تأخیر و گذر از اوج اپیدمی کرونا، روز جمعه 10 دی ماه در گالری منطقه برگزار و تا جمعه اول بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

هنرمندان این فولدر عبارتند از: نگین فیروزی، نگار محسنی، هدیه خزایی، ثنا احمدزاده، فرزانه رضایی، پارمیس حکیمی، کاوه زهدی، گلناز زبدخو، امیر هادی شیرازی. است.

نمایی متفاوت از خیابان انقلاب از کنار عکس

علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت 16 الی 20 به گالری آریا مراجعه کنند: خیابان ولیاسر، دکتر. بهشتی تقاطع زارین گالی پلاک 10 .

انتهای پیام/