هنری و فرهنگی

هلال‌احمر به حالت آماده‌باش در آمد

بر اساس اخطار سازمان هواشناسی کیشور مبنی بر وزش باد شدید و گرد و خاک و گرد و خاک در برخی استان های کیشور، نیروهای امدادی هلال احمر در آماده باش قرار گرفتند.

به گزارش گروه خبرگزاری جامعه آنا، مهدی ولی پور، پس از هشدار سازمان هواشناسی کیشور مبنی بر وزش باد شدید و گرد و خاک و گرد و خاک در برخی استان های کیشور، نیروهای اورژانس هلال احمر در آماده باش قرار گرفتند.

ولی پور گفت: خانه ها، روستاهای حلال و تمامی نیروهای امدادی استان برای امداد رسانی به شهروندان در آماده باش هستند.

سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و خیزش گرد و غبار در برخی استان های کشور در روزهای آینده، عدم توقف و پارک خودروها در اطراف درختان فرسوده و بافت های نیمه ساخته، تثبیت سازه های موقت از جمله تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه ها هشدار داده است. .

این سازمان نسبت به تراز زرد هشدار داده و با اشاره به اینکه وزش باد و گرد و خاک که از روز جمعه اول ماه شروع و یکشنبه سوم ماه پایان می یابد، اعلام کرده است: جمعه اول مهرماه در شمال سیستان و بلوکشتان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، Kurdistan, Kermanshah, نور غربی یلام و خوزستان, روز شنبه دوم همرماه در شمال سیستان و بلوشتان, Azarbaijan West, Azarbaijan East, Kurdistan, Kermanshah, Ilam, Khuzestan, North بوشهر و روز یكشنبه سوم آنلاین در كرمانشاه, یلام, خوزستان, North Khorasan ، خراسان رضوي، جنوب خراسان، سيستان و بلوچستان، شرق كرمان، سمنان، غرب و زبون تهران، قم، البرز و قزوين پيش بيني‌شود.

با توجه به زش بازش و کیش و کاکش و کیه و کیه و کیه

انتهای پیام/4129/