اجتماعی

هوشمند سازی خدمات جمعیت هلال احمر در دستور کار است

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: هوشمندانه سازی خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر امری است چرا که این مسیر زمینه را برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این نهاد فراهم می کند.

همانطور که گزارش شده است دکتر پیرحسین کولیوند امروز (نهم ماه جاری) در جلسه شورای معاونت و هیئت مدیره جمعیت حلال احمر استان اردبیل گفت: از دست دادن امدادگران این نهاد در حین انجام ماموریت متاسفیم و متاسفیم. می خواهم دوباره سلامت و ایمنی بازی کنم.

رئیس جمعیت هلال احمر کیشور تصریح کرد: الگوهای دینی و قرآنی مختلفی در فعالیت های جمعیت احمر احمر وجود دارد که از آن به عنوان هدایت در مسیر خدمت یاد می شود و همه فعالیت ها باید در مسیر رضایت خداوند متعال و او باشد. خدمتکاران.

وی بیان کرد: در حوزه فناوری اطلاعات و خدمات دیجیتال باید برای صرفه جویی در منابع و بهره مندی از فناوری های نوین و خدمات هوشمند به این سمت حرکت کنیم چرا که این افزایش آسیب ها ناشی از عدم توجه به کار هوشمند است.

کولیوند خاطر نشان کرد: هوشمندسازی خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر در دستور کار قرار دارد چرا که این مسیر زمینه خوبی برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این نهاد فراهم می کند.

رئیس جمعیت هلال احمر کیشور افزود: در حال مذاکره برای خرید 300 آمبولانس و 60 خودروی امدادی از طریق صلیب سرخ جهانی هستیم و به زودی این خودروها وارد کیشور خواهند شد.

به روبوت بازیک بازیکی‌رسانی جمعیت هلال‌احمر کولیوند گفت: متأسفانه تحریم‌ها حتی به خودروهای امدادی و امدادی هم رسیده است و کشورهای استکباری به این موضوع فشار می‌آورند، اما صلیب سرخ همکاری‌های ویژه‌ای در این زمینه دارد تا تجهیزات مورد نیاز در اختیار مردم قرار گیرد. کشور.

پایان پیام