عمومیمعرفی کسب و کار

هوش مصنوعی و تکنیک های جدید در بهینه سازی فرآیند طراحی چاپ

طراحی کارت ویزیت با هوش مصنوعی جدیدترین روش ساخت این محصول تبلیغاتی است. این فناوری با دقت و کیفیتی که در طراحی ساخت کارت ویزت‌ها دارد خودتان حساب کنید چه غوغای در طراحی این محصول به پا می‌کند‌. هوش مصنوعی با الگوریتم و تکنیک‌های که در طراحی دارد به گرافیست‌ها کمک قابل توجهی را ارائه می‌دهد. محصولات تولید شده توسط  این فناوری بی‌نهایت خلاقانه است.

 چرا طراحی کارت ویزیت با هوش مصنوعی خاص‌تر است

هوش مصنوعی از یک سری شبکه‌های عصبی تشکیل شده و با الگوریتم‌های تکاملی که در آن طراحی شده است باعث می‌شود هنگام طراحی بهترین تجزیه و تحلیل داده‌ها را انجام دهد و کارت ویزیتی که تولید می‌شود زیبا، جدید و مورد پسند قرار گیرد. هوش مصنوعی برای ابداع طرح‌های نو ساخته شده است.

 مزایای طراحی کارت ویزیت با هوش مصنوعی

طراحی کارت ویزیت با هوش مصنوعی دارای ویژگی‌های به شرح زیر است:
• طراحی کارت ویزیت اساسی‌ترین فاکتور جذب مخاطب است که این فناوری با زیبایی هر چه تمام‌تر با طراحی منحصر به فردی که دارد آن را به رخ می‌کشد.
• طراح آن خیلی سریع است گرافیست با وارد کردن اطلاعات مورد نظر خود در ابزار هوش مصنوعی‌ به آنچه که می‌خواهد دست پیدا می‌کند. دیگر طراحی دستی با این فناوری کاهش پیدا می‌کند.
• طراحی کارت ویزیت با این فناوری موجب رضایت کامل سفارش دهنده می‌شود.
• اینکه در کوتاه‌ترین زمان بهترین خروجی حاصل می‌شود از ویژگی بارز هوش مصنوعی است.
• دقت بالا در جزئیات طراحی، با شبکه‌های عصبی پیچیده‌ای که دارد خطاهای احتمالی را به صفر می‌رساند‌.
ا هوش مصنوعی دارای یک پایگاه اطلاعاتی طراحی است به همین سبب متنوع‌ترین‌ها را با قابلیت تجزیه و تحلیل که دارد می‌تواند طراحی کند که به ذهن طراحان کمتر می‌رسد.

 معایب طراحی کارت ویزیت با هوش مصنوعی

اینکه بگوییم طراحی با هوش مصنوعی هیچ محدودیت و عیبی ندارد دور از واقعیت است حال این فناوری هم مانند سایرین دارای معایبی است. در ادامه معایب آن را بیان خواهیم کرد:

  • هوش مصنوعی دارای یک بانک اطلاعاتی است برای اینکه بتواند طرح مورد نظر را ایجاد کند باید از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بروز باشد تا نیاز‌ها را برآورده سازد که هزینه‌های زیادی باید صرف کرد.
  • طراحی با هوش مصنوعی طراحان را تنبل می‌کند.

 معرفی بهترین سایت‌های (ابزار) هوش مصنوعی برای طراحی کارت ویزیت

در این بخش به بررسی و معرفی سایت‌ها و ابزارهای مصنوعی برای طراحی و خواهیم پرداخت:

از ویژگی‌های این سایت به رایگان بودنش می‌توان اشاره کرد که برای برخی طراحان مبتدی حائز اهمیت است. این وب‌سایت انواع کارت ویزیت‌ها را قادر است طراحی و با فرمت‌های متفاوت ذخیره کند. برای پرینت فوری با انواع چاپگرهای اداری و خانگی بدون مشکل می‌توانید به امور چاپی آن‌ها رسیدگی کنید. فونت، پالت رنگی، تصاویر بعد از طراحی در این سایت قابل تغییر است.

با ورود در این سایت انواع طرح‌های متفاوت کارت ویزیت ارائه داده می‌شود. با گزینه‌های متفاوت تغییرات جزئی و کلی زیادی طراح می‌تواند بر روی قالب کارت ویزیت ایجاد کند. نکته قابل توجه این است که  این سایت هم رایگان است.

  • سایتVisme

این سایت اطلاعات کامل‌تری از طرح‌ها را در ابزارهای خود جای داده است. طراحی کارت ویزیت با این سایت منحصر به فرد و جذاب‌تر انجام می‌گیرد. این سایت قالب خالی از کارت ویزیت را در اختیار طراح می‌گذارد و بر اساس نیازهای او پیشنهادهای ایده‌آلی ارائه می‌دهد.

  • سایتRestorePhotos

اگر طراحی کارت‌ ویزیت‌ احساس می‌کنید تغییرات نیاز دارد گرافیست از این وب‌سایت می‌تواند به عنوان حسن ختام کار کمک قابل توجهی بگیرد.

 آیا طراحی کارت ویزیت با هوش مصنوعی درست است

با مطالعه این مقاله اطلاعات شما در مورد طراحی کارت ویزیت با هوش مصنوعی کامل شده است. اگر از لحاظ مالی برای تولید کارت ویزیت‌های هوشمند محدودیت ندارید بهتر است این ابزار تبلیغاتی را با جدیدترین‌ فناوری روز دنیا طراحی کنید تا چشم هر بیننده‌ای را خیره کند و ذهن او را با طرحی منحصر بفرد به چالش بکشد.

 کلام آخر

رقابت برای تولید محصولات تبلیغاتی بی رقیب برای بازاریان حائز اهمیت است طراحی کارت ویزیت با هوش مصنوعی شما را منحصر بفرد‌تر معرفی می‌کند. در نتیجه ما در مجتمع چاپ کهن تلاش کردیم تا با استفاده از هوش مصنوعی و گرافیست‌های با تجربه بهترین‌ها را د منظور از بهینه سازی طراحی توسط هوش مصنوعی چیست؟

کلمه بهینه سازی هر روزه در زندگی ما اتفاق می‌افتد مثلا می‌خواهیم از منزل تا دانشگاه، محیط کار، مرکز خرید برویم برای اینکه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و سریع‌تر برسیم و البته هزینه کم‌تری بابت مخارج جابه‌جایی پرداخت کنیم در ذهن خود برای این دو موضوع برنامه‌ریزی می‌کنیم  که به آن می‌گویند بهینه سازی کردن یعنی برگزیدن بهترین روش در هر زمینه‌ای که شما فکرش رو بکنید. بهینه سازی توسط هوش مصنوعی برای طراحی چاپ،  به این صورت است که با پرداخت هزینه کمتر سریع‌ترین طراحی برای چاپ انجام می‌شود. حالا فاکتورهای که هوش مصنوعی باعث بهینه سازی آن در طراحی می‌شود را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

  • زمان

برای طراحی چاپ تخصصی، طراح باید زمان کافی در اختیار داشته باشد تا ایده‌ای به ذهن او برسد تا بشود طراحی اصولی را ارائه دهد. هوش مصنوعی زمان را بهینه سازی می‌کند و در کمترین زمان ممکن جدیدترین طرح‌ها تولید می‌شوند. هوش مصنوعی با ابزارهای موجود بدون نقص و با سرعت طراحی می‌کند.

  • طراحی مورد پسند

وقتی از  هوش مصنوعی و تکنیک‌های جدید در بهینه سازی فرآیند طراحی چاپ صحبت می‌کنیم باید از طراحی مورد پسند کارفرما نیز صحبت کنیم. طراحان این موضوع را به خوبی درک و لمس کرده‌اند بارها در حرفه آن‌ها پیش آمده است که سفارش دهنده طرح آن‌ها را نپذیرفته و مجبور هستند طراحی را مجدد انجام دهند. اما با هوش مصنوعی این مشکل رفع شده و طرحی خاص‌، مورد پسند و بدون نقص ارائه می‌شود.

  • هزینه

بیشترین هزینه برای محصولات چاپی که اغلب جنبه تبلیغاتی دارند مربوط به طراحی آن می‌شود. گاهی یک طراح و در برخی شرایط که طراحی خاص و حساس است چندین طراح با یکدیگر مشورت می‌کنند تا بتوانند خواسته مشتری از آن طرح را برآورده سازند که هزینه‌ی بیشتری در این صورت سفارش دهنده باید پرداخت کند. هوش مصنوعی با الگوریتم بهینه سازی که دارد این موانع را به راحتی پشت سر می‌گذارد و هزینه مازادی برجای نمی‌گذارد.

  • طرح‌های متفاوت

هوش مصنوعی هنگام طراحی قادر است در کمترین زمان با هزینه کم چندین طرح را همزمان تولید کند در این صورت سفارش دهنده حق انتخاب بیشتری دارد.

  بهترین ابزارهای هوش‌ مصنوعی برای گرافیست‌ها

در ادامه مبحث هوش مصنوعی و تکنیک‌های جدید در بهینه‌سازی فرآیند طراحی چاپ  به بررسی ابزارهای مورد استفاده برای طراحان خواهیم پرداخت. هوش مصنوعی دارای ابزارهای متفاوتی در طراحی است در این بخش چند نمونه از بهترین‌ها با نوع کارکرد آن را معرفی می‌کنیم:

این ابزار در زمینه نقاشی و طراحی دیجیتالی برای طراحان کاربرد دارد و به طراحان امکان قدرتمندی در حوزه هنر و خلاقیت را می‌دهد. این امکانات شامل ساخت تصاویر خلاقانه، تعامل ناپیوسته با ابزار، استفاده از هوش مصنوعی برای پیشنهادهای خلاقانه و کاربردهای متنوع آن در هنر دیجیتال، نقاشی، طراحی و چاپ لوگو و برندینگ می‌شود. همچنین از فرمت‌های متفاوت برای ذخیره سازی پشتیبانی می‌کند. این ابزار به شما یک بوم مجازی می‌دهد تا بتوانید با استفاده از انگشتان یا قلم خود، روی آن طراحی یا نقاشی کنید و با وضوح بالا قابل ذخیره سازی است حتی در صورت تمایل می‌توانید آن را به اشتراک بگذارید.

کار کردن با این ابزار به صورت آنلاین انجام می‌گیرد در زمینه تولید لوگو، گرافیک و تصاویر کاربرد دارد، از ویژگی‌های این ابزار می‌شود به قدرت بالای ویرایشگری به صورت هوشمند، قابلیت ابزارهای جهت افزودن متن، پیش زمینه‌های تصاویر آماده اشاره کرد.

این ابزار شرایط را ایجاد کرده تا طراحان به جای صرف زمان برای تولید، وقت خود را در جهت ایده پردازی‌ها صرف کنند. از دیگر امکانات این ابزار، می‌توان به ایجاد تصاویر با کیفیت بالا و همچنین متناسب با کارکردی که در نظر دارید اشاره کرد. با این ابزار در زمان طراحی تصمیمات بهتری می‌گیرید و طرح‌ها جذب مخاطب بالاتری دارند.

کاربران زیادی در سراسر جهان از این ابزار هوش مصنوعی استفاده می‌کنند‌. تصویر شما را اصلاح می‌کند و جذابیت آن را نیز افزایش می‌دهند. از طرف دیگر، این امکان را خواهید داشت که در یک طراحی یا تصویر تنها پس زمینه را اصلاح نمایید یا کیفیت اجزا تصویر را افزایش دهید و تصاویری با وضوح بالا ایجاد نمایید. شایان ذکر است، هوش مصنوعی به تدریج با ایجاد تعامل، موجب بهبود عملکرد شما می‌شود تا بتوانید سبک شخصی خود را ایجاد نمایید.

اگر بخواهیم ویژگی‌ این ابزار را به صورت خلاصه بگوییم شامل این فاکتورها می‌شود. تشخیص چهره دقیق، پیش تنظیم خودکار، پردازش دسته‌ای تصاویر، افزایش رنگ و تن، فضای ذخیره ابری، الگوریتم سفارشی، ایجاد تصویر با کیفیت بالا اشاره کرد.

  • هوش مصنوعی  Removebg

گاهی با مشاهده یک تصویر و یا ادغام چند تصویر ، یک تصویر خاص خلق می‌شود همچنین ممکن است بخواهید طراحی‌های پیشین خود را تنها با تغییر پس زمینه در موارد دیگری نیز استفاده کنید، در این صورت Remove برایتان کاربرد دارد. از ویژگی‌های بسیار جالب این ابزار، سرعت بالا و امکان کار بر روی چندین تصویر به صورت هم‌ زمان و با سرعتی باورنکردنی است.

 هوش مصنوعی و تکنیک‌های جدید آیا در صنعت چاپ تحولی ایجاد می‌کند؟

تا اینجا توضیحات کاملی در خصوص هوش مصنوعی و جنبه‌ی طراحی آن پرداختم. چاپ‌خانه‌ها اولین مراکزی هستند که تهیه و تولید محصولات تبلیغاتی را بر عهده دارند و طراحی با این روش می‌تواند برایشان سود آورد باشد. زیرا طراحی بیشتر و منحصر به فرد‌تری انجام می‌دهند. چاپ‌خانه‌ها‌ی که از این فناوری استفاده می‌کنند به سبب خروجی خاص‌تر محصولات، خیلی زود شناخته می‌شوند.

پرینت سیاه سفید و کپی آنلاین فوری با بهترین قیمت و تضمین کیفیت به همراه ارسال رایگان به سرتاسر شهرهای ایران توسط مرکز سفارش شرکت ما امکان پذیر شد

کلام آخر

هوش مصنوعی و تکنیک‌های جدید در بهینه سازی فرآیند طراحی چاپ فاکتورهای چالش ساز برای طراحان را از بین برده است. با این فناوری طراحان ساده‌ و بهینه طرح خلق می‌کنند و هزینه‌ها را برای کارفرما و هم برای چاپخانه‌ها تا حد زیادی کاهش می‌دهد. ما در در تلاشیم تا بهترین‌ها را با کمترین هزینه ارائه دهیم.

ر اختیار شما قرار دهیم.