اجتماعی

واکنش استاندار به دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان

ماه نیوز/گلستان استاندار گلستان به هواشی دستگری یک از دیریدر شهر گرگان به کا کیں روشوه رایکند نشن داد.

علی محمد زنگنه امروز 21 شهریور در گفتگو با خبرنگار گفت: ما هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد نداریم، هرکسی به مردم خیانت کند و بخواهد امید و توقع ایجاد شده در مردم را از بین ببرد، با معرفی برخورد می کنیم. .

وی با بیان اینکه در برخورد با فساد با کسی آشنایی نداریم، افزود: رئیس جمهور محترم در احکامی که در مراحل مختلف به ایشان داده شد بر رفع تبعیض، طهارت، فساد ستیزی و عدالت تاکید داشتند.

استاندار گلستان کرد کرد کرد: همه مردم مقصرند، به ویژه کسانی که بر مسئولیت حکومت مردم تکیه می کنند.

زنگنه از اقدام هوشمندانه، دقیق و قاطع دستگاه قضایی استان قدردانی کرد و یادآور شد: پرونده مدیر شهری گرگان با رعایت عدالت و همه جوانب رسیدگی خواهد شد و تاکید در مبارزه با فساد فقط مربوط به یک شخص خاص و به طور کلی من یک علاقه خاص مهم دارم و در جلسه امروز همایش به همه استانداران اعلام کردیم که این مهم را سرلوحه خود قرار دهند.

به گزارش ما، طی روزهای گذشته خبر دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان به اتهام دریافت رشوه با واکنش های بسیاری همراه بود.

مقرر شد دادستان ناحیه گلستان یکی از مدیران شهرستان گرگان در حین دریافت سکه های طلا از رشوه خبر داده و ضمن تشریح جزییات این حادثه گفت: این مدیر تصمیم به دریافت 100 سکه طلا گرفت. مشکل یکی است، پرونده ای که در بخش حقوقی این دستگاه دچار مشکل شده بود، با دریافت 27 سکه طلا به عنوان پیش پرداخت، منتفی شد و توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

پایان پیام