واکنش باشگاه گل‌گهر به شکست سنگین برابر پرسپولیس

باید با تمام وجود از هواداران عذرخواهی کنیم

باشگاه گل‌گهر سیرجان به شکست سنگین برابر پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، باشگاه گل‌گهر سیرجان پس از دیدار با پرسپولیس که با شکست سنگین ۴ بر صفر برای تیم فوتبال همراه بود با انتشار اطلاعیه‌ای نوشت:

برای توجیه نتایج اخیر تیم فوتبال گل‌گهر و شکست سنگین امشب مقابل پرسپولیس تهران، جای هیچ عذر و بهانه‌ای نیست. باید با تمام وجود از هواداران عذرخواهی کنیم و این نتایج را چونان تجربه‌ای تلخ در ذهنمان حک کنیم تا به آینده‌ای روشن‌تر و حضوری پرقدرت در فصل آینده لیگ برتر فوتبال ایران فکر کنیم.

فوتبال ورزشی است غیرقابل پیش‌بینی و مجموع اتفاقات فوتبالی در انتهای فصل جاری لیگ برتر، جز تلخی چیزی عاید باشگاه گل‌گهر نکرد. اما جامعه ورزش کشور نباید فراموش کند که گل‌گهر به خاطر ارجحیت مصالح ملی و کمک به تیم ملی فوتبال، در حساس‌ترین روزهای فصل و در برهه‌ای که همچنان جز مدعیان قهرمانی بود با جدایی سرمربی خود موافقت کرد. امری که شاید کمتر باشگاهی در ایران تن به آن می‌داد. کما اینکه حافظه تاریخی فوتبال ایران نیز این امر را اثبات می‌کند. 

امروز اگر به عقب بازگردیم باز هم منافع ملی را بر منافع باشگاهی ترجیح خواهیم داد، زیرا مجموعه گل‌گهر با سرمایه‌گذاری قابل تحسین و هدفمند در رشته‌های مختلف ورزشی، هدفی جز کمک به ورزش این مرز و بوم پرافتخار ندارد و تا به امروز نیز این موضوع را به بهترین شکل ممکن ثابت کرده است. 

به هواداران قول خواهیم داد؛ در فصل آینده گل‌گهری متفاوت و پرقدرت‌تر را ببینند. برای گل‌گهر، پس از فقط چهار دوره حضور در لیگ برتر و حضور همیشگی در جمع بالانشینان جدول که به مراتب بیش از گل‌گهر در فصل نقل و انتقالات هزینه کردند، هنوز آغاز قصه است. پس با همه توان دست به دست هم خواهیم داد تا در آینده‌ای نزدیک، امتداد شعار “رویش باورها در دل کویر” به قهرمانی گل‌گهر در فوتبال ایران ختم شود.