عمومی

وداع شاعران شیراز با سردار شهید عبدالله اسکندری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، هاشم کارونی گفت: برانیم در استان تاسوعا و آشورای حسینی و کوکھی پیکر متاهر سردار شهید حج عبد بیایید جشن الله اسکندری را جشن بگیریم.

وی افزود: هر چند به ظهور سردار شهید اسکندری اعتقاد داریم اما هر عرض المزید ازاده E واکنش من اما به صورت ویژه از شاعران ارجمند عاشورا و شاعران عرصه مقاومت دعوت می کنیم در این دعوت شرکت کنند.

کارشناس مسئول آفرینش های ادبی تالار هنر انقلاب اسلامی ادامه داد: شاعران ارجمند روز جمعه 23 اسفند تنها با وداع با شهید ارجمند می توانند سروده های خود را بخوانند. واتس اپ ۰۹۱۷۴۰۰۵۸۸۷۳ ارسال کنید و محدودیتی در تعداد، قالب، اندازه و شکل آثار وجود ندارد.

وی نوشت: از آنجایی که مراسم سوزاندن پیکر مطهر شهید مطهر همزمان با عاشورای حسینی برگزار می شود، امید است با استعانت از حضرت حق و در آستانه سوزاندن پیکر این سردار بی سر، باشیم. بتوانیم این رویداد شاعرانه را پیرامون تصویر شهید مظهر برگزار کنیم

کارونی خاطرنشان کرد: این برنامه در واقع با ذات منفعت طلبی و بر اساس عشق و اراده شاعران عاشورایی معتقد به مفهوم مقاومت شکل گرفته است که فرهنگ و ارشاد اسلامی فارسی این مراسم را با همکاری انقلاب اسلامی برگزار می کند. مدرسه.

کارشناس آفرینش‌های ادبی حوزی هنری فارس گفت: اگرچه به قول معصومانه «هیچ روزی مانند عاشورا نیست» اما باید باور داشت که حقیقت عاشورا و کربلا در همه زمان‌ها و مکان‌ها ادامه خواهد داشت، زیرا این خون مقدس و پاک است.ع) است که در رغ تاريخ ميجوشد تا حقيقة علي المزيد