عمومی

ورزش و جوانان گیلان در بازسازی ورزشگاه تختی انزلی کوتاهی کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، شعبان جعفری شامگاه یکشنبه در چهارمین و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر انزلی از عملکرد اداره ورزش و جوانان در خصوص نوسازی ورزشگاه انزلی برای ایجاد زمینه انتقاد کرد. برای میزبانی بازی های خانگی آخرین مصاحبه حاکی از تلاش شبانه روزی و همکاری با مدیریت شهری و پرسنل شهر در بازسازی ورزشگاه نبود.

وی افزود: معتقدم شورای شهر و شهرداری به وظایف اداره کل ورزش و جوانان در رابطه با این اماکن ورزشی عمل کرده اند.

وی افزود: تمامی اقدامات مدیریت شهری برای پاسخگویی به مطالبات شهروندان در خصوص برگزاری بازی های خانگی در این ورزشگاه انجام شده است، اما ما نگران کوتاهی های مدیریتی هستیم که یکی از وظایف خودش است. تکمیل و آماده سازی استادیوم ها.

جعفری ادامه داد: اداره ورزش و جوانان به عنوان تنها متولی ورزش گیلان نتوانست به وظایف خود عمل کند و در صورت پیگیری شورای شهر و فشار مسئولان ارشد شهرستان، بازسازی سالن ورزشی انجام نمی شد. تا این حد پیشرفت کرده اند.

وی تصریح کرد: نباید انتظار داشته باشیم که تنها شهرداری به تعهدات خود در قبال این سالن ورزشی عمل کند و پیمانکار اداره ورزش و جوانان نیز باید به تعهدات خود پایبند باشد و مشکلات مالی خود را از طریق ورزش و جوانان گیلان حل کند.

سرپرست شهر اسلامی انزلی بر لزوم ورود به سیستم نظارتی برای بازسازی ورزشگاه انزلی تاکید کرد و گفت: تیم فوتبال میلوان بندرانزلی تنها نماینده فوتبال استان گیلان در لیگ برتر است و در صورت عدم حذف نواقص استادیوم و الزامات برگزاری رقابت در Anzli ، अधार शुद तना डिलिल तेलल बंधारच कल व व व जावाना सान.