اجتماعی

وزیر کشور: تعداد جانباختگان متروپل به ۱۴ نفر رسید / آواربرداری تا صبح یکسره ادامه دارد

ماه نیوز/ خوزستان وزیر کشور با اشاره به آمار قربانیان و مجروحان گفت: در این لحظه مجموعا 3 کشته، 3 مجروح و 3 ترخیص و سه نفر دیگر نیز در بیمارستان بستری هستند.

احمد واحدی به ویژه گفت که تخلیه ساختمان متروپل در بهمن ماه با کمک امداد و نجات انجام شد. چند نفر دیگر از عزیزانشان که متأسفانه فوت کردند، تخلیه شدند. تلاش برای یافتن زیرزمینی که احتمالاً برای کسانی که در آن گرفتار شده‌اند و احتمالا ساعت‌ها متوالی بخشش کرده است، به این نقطه می‌رسد.

به گزارش ماه نیوز، وی ادامه داد: همچنین محدودیت ساختارهای ناپایدار ما در این گروه وجود دارد که حساسیت کار و همچنین خطرات جدید و مهم در شکم ما را بالا می برد، بنابراین مجبور به حرکت با احتیاط و در در هر صورت.» حجم کار تا حد زیادی گسترش می یابد.

وزیر امور خارجه تصریح کرد: از مردم می خواهم در صحنه حادثه حضور نداشته باشند و اجازه دهند امدادگران سازمان های ذیربط وظایف خود را به ویژه در صورت آتش سوزی به خوبی انجام دهند. عملیات تخلیه تا صبح ادامه دارد.

واحدی با اشاره به آمار جانباختگان و مجروحان گفت: در این لحظه در مجموع 3 کشته، 3 مجروح و 3 ترخیص و سه نفر دیگر نیز در بیمارستان بستری هستند.

چه مدت طول می کشد تا پیوند به پایان برسد؟ وی گفت: تعیین زمان دقیق تخلیه امکان پذیر نیست زیرا این عملیات باید با دقت و دقت لازم انجام می شد. به دلیل محدودیت‌های مکانی که وجود دارد، بیش از تعداد ماشین‌هایی که در حال حاضر استفاده می‌شوند، نمی‌توانیم از اکثر ماشین‌ها استفاده کنیم، حتی اگر تجهیزات کافی در منطقه وجود داشته باشد. بنابراین نمی توان زمان دقیق آن را تعیین کرد.

انتهای پیام