حوادث

پرونده مرحوم “مهران سماک” از طریق دادسرای نظامی گیلان در مرحله رسیدگی است

ماه نیوز/گیلان अभाषिय अधिक बाद्य कोमडानी नाजामारी गिलान गवेट: The case of late “مهران سماک” از ترقید دادسرای نیزامی گلان در آن تحت است.

به گزارش ماه نیوز، به نقل از پایگاه خبری پلیس گیلان، سرهنگ محمود رجبی ضمن تشریح نحوه رسیدگی و بررسی پرونده فوتی “مهران سماک” گفت: پس از شکست تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل آمریکا، ایجاد اغتشاشگر در بندر انزلی با تجمع، راهبندان و قانون شکنان قصد برهم زدن نظم و امنیت شهر را داشتند که با توجه به حساسیت روز و لزوم جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی فرصت طلبان برای آسیب رساندن به اموال عمومی و شهروندان، موضوع در نظم خاصی قرار گرفت.

وی افزود: در جریان تجمع، اخلال در نظم و امنیت و راه بندان، متوفی سمک مورد اصابت گلوله مسلسل قرار گرفت و متأسفانه بر اثر جراحات وارده جان باخت و لذا با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات فنی و کارشناسی انجام شد. بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و تعدادی از شکات و متهمان این پرونده نیز شناسایی و دستگیر شدند.

رجبی به مسئولیت فرماندهان اداری در قبال حوادث و حوادث رخ داده در حوزه امنیتی تحت امرش اشاره کرد و افزود: پلیس به عنوان حافظ نظم و امنیت جامعه خود را مسئول وقوع هر گونه تخلف یا تخلف می داند. جرم.

معاون حقوقی فرماندهی اداری گیلان افزود: در رابطه با مرحوم مهران سمک، پرونده تعدادی از افراد از جمله گروهبان «سید جعفر جوانمردی» فرمانده سابق اداری شهرستان بندرانزلی در دست بررسی است و نتیجه نهایی می شود. پس از بررسی کارشناسی محل به صورت قضایی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با انتقاد از برخی شبکه های خبری و شبکه های اجتماعی به دلیل تناقض گویی و انتشار عجولانه این پرونده که همچنان در دست بررسی است، وکیل این پرونده را برای خود بی خطر دانسته و حتما از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

پایان پیام