عمومی

پروژه تخریب سریع – ماه نیوز

این حمله رسانه ای اکنون با انتخاب مجدد جنگجویان در اسرائیل، با گشودن جبهه جدیدی در کنار جنگ در اوکراین است که به روسیه فضای تنفس بیشتری می دهد و با دشمنان منطقه، ایران، که با نابودی و تجزیه ایران هماهنگ است.

گزینه “نابودی سریع” می تواند شامل یک جنگ کوتاه مدت و تخریب از هر طرف و به سرعت باشد. هیچ یک از طرفین قادر به جنگ طولانی مدت نیستند و بازار جهانی و بازار انرژی را بیش از هر زمان دیگری متزلزل می کند. در آن بشاحة و کینه و انلیز با هم امیکته است. تصور این است که با تحمیل یک جنگ کوتاه مدت، مردم به خیابان ها ریخته می شوند و «رژیم کار تمام می شود». این تصور البته عمیقاً با نفرت آمیخته است و دلیل خطای تحلیلی آنها نیز همین است. چه کاری انجام شود و چه نشود، آنها کار خود را انجام می دهند. البته فرقی نمی کند که فضای سیاسی ایران برای آنها بسته باشد، زیرا هزینه آن را مردم و نظام خواهند داد نه خودشان.

توان جنگی و دوام درازمدت طرفین به خودی خود و توان بازدارندگی ایران از سوی دیگر از جمله عوامل محاسبه کننده جنگ است. ظرفیت اتمی (حتی اگر تعداد محدود باشد) சினை வானை வாட்ட்டை ظرفیت موشک‌هایی وجود دارد که به ظرفیت «ضد موشک»، «تعداد موشک» برای گسترش جنگ، «اقتصاد داخلی پایدار» برای حفظ شرایط اقتصاد جنگی، اتحاد بین‌المللی اصلی بستگی دارد. قدرت ها و عوامل سیاسی از این.

چین هیچ انگیزه ای برای ورود به این کشور نخواهد داشت. Мей манде Россия чех нахм ба также бех اوکراین این وضع را بخ ход

باید چکار کنم؟

یکم. جنگ بین روسیه و اوکراین موضوعی نیست. به هر شکل پوزیک به سراحت و در علم، درک و دریستمیک پی ما به کونین منازعه آی اورد.

دومین. متاسفانه دیپلماسی عمومی تقریبا بسته است و بازی فقط در حالت واکنشی تعریف شده است. البته قابل درک است که این یک ضعف ساختاری در این دولت است، اما به هر حال باید فعالیت های رسانه ای و گفتگوهای بین المللی با کشورهای اروپایی توسعه یابد. جایی برای گفت‌وگو میان رسانه‌ها و دیپلمات‌های ایران با مؤثرترین رسانه‌ها و شخصیت‌های بین‌المللی وجود ندارد. برای این بحث ها باید از ظرفیت همه نیروهای ملی استفاده کرد.

برخی ایرانیان خارج از کشور باید مراقب باشند که در خیابان های پایتخت کشورهای غربی هیزم تهیه کنند. برای حمله و طعنه زدن به اسراییل و «مجاهدین خلق» و عربستان، مسائل داخلی نیازی به بهانه ندارد.

چهارم. اندیشه مهدویت، انتیزه و اموزه فلاسفه تاریخ شیا به هیک روی نهدی با یدیولیه های «آپوکالیپس روسیی» در هم می شود. «جنگ مقدس» کلیسای ارتدکس روسیه و ایده‌های ایدئولوگ‌های آخرالزمان روسیه، هفتاد سال است که در زیر سایه کمونیسم از هرگونه انگیزه برای ثبات تخلیه شده است.

متأسفانه مشاهده می‌شود که نوعی سیستم تصمیم‌گیری ساده‌اندیشانه و متفکرانه تحت تأثیر چنین پیشنهادهایی قرار گرفته و عملاً کشور را به سمت جنگ سوق می‌دهد. یا حداقل خوش آمدید. मुद चैनिन म؟ سرنوشت خود را مقدس نکنید.

پنجم پس از یک آرامش نسبی، شرایط حذف حاکم بر سیاست داخلی باید ترمیم و اصلاح شود. مهم این است که از هر جناحی که هستید برنامه خود را برای بیرون کشیدن از تهدیدات جناح ها ببینید و به فکر ایران و نظام و همه نیروهای سیاسی باشید.

6565