عمومیمعرفی کسب و کار

پرچم تشریفات قابلیت شستشو دارند؟

قبل از آنکه پاسخ پرسش چیست را بدهیم بد نیست با معنی لغوی آن آشنا شده تا درک بهتری را بدست آوریم. کلمه تشریفات از ریشه شرف که در زبان عربی به معنی وجد و بزرگی است می آید. در لغتنامه دهخدا نیز تشریفات به معنی آرایش و زینت ذکر شده است . در واقع می توان به صورت لغوی گفت ، معنی پرچم تشریفات را پرچم زینتی که زینت دهنده بوده و می تواند بزرگی را به نمایش گذارد تعریف نمود. همانطور که کلمه تشریفات نیز در عامه به معنی تجملات و ظاهر آرایی می تواند تعبیر گردد.

ویژگی های پرچم تشریفات چیست

اما پرچم تشریفات ( پرچ ایستاده نیز می نامند ) از نظر کاربردی نیز تعریف خود را دارد . اصولا سازمان ها و کسب و کارهای مختلف و یا نهادها و شرکت ها با  مرتبط با خود ، نمادی را برای نهاد ، سازمان و یا کسب و کار خود در نظر می گیرند . همانطور که می دانیم و یا نشان مهمترین عنصر ایجاد یک هویت بصری می باشد که سایر ابزارهای تبلیغاتی از لحاظ ساختار ظاهری ، فاکتور های مهم خود را از آن الهام می گیرند ، مانند رنگ و شکل هندسی.

برای نمایش آرم به عنوان اصلی ترین بخش هویت بصیری ، از اقلام مختلفی تبلیغاتی استفاده می شود که یکی از مهترین آنها می باشد. پرچم یکی از ابزار های مهم ایجاد هویت بصری برند بوده که در اکثر سازمانها ، شرکت ها ، نهاد و یا انجمن ها می توان آن را کنار دفتر اداری ، راهرو ورودی و یا داخلی ، روی سکوهای نمایش آن را یافت . از اصلی ترین نمونه های پرکاربرد چاپ نماد روی پرچم نیز ، پرچم تشریفات است که همراه آرم چاپ شده روی آن هویت سازی می کند.

مشخصات پرچم تشریفات | ویژگی های پرچم ایستاده

پرچم تشریفات از لحاظ خصوصیات ظاهری دارای ابعاد بزرگی است و همین امر باعث می شود نشان شما به خوبی در معرض دید مخاطب قرار گیرد. ابعاد پارچه در نظر گرفته شده برای آن ۹۰ در ۱۵۰ سانتی متر بوده که به حالت عریض و از قسمت با عرض کمتر توسط یک بند به پایه پرچم متصل می گردد.

چاپ روی پرچم تشریفات نیز می تواند به صورت لوگو وسط با پس زمینه سفید و یا اگر تصویری با ترکیب رنگی کامل باشد به طوری که نتوان پس زمینه را سفید گذاشت به صورت تمپلات ( چاپ تمام صفحه ) به صورت یکرو و یا دو رو انجام داد.

در صورت تمایل مشتریان نیز می توان اطراف پارچه را با ریشه دوزی به رنگ دلخواه آماده نمود . البته معمولا رنگ ریشه پرچم متناسب با رنگ الگوی چاپ شده روی آن انتخاب شده که این کار هارمونی رنگی خوبی را ایجاد می نماید.

و ملل ، پرچم تشریفات لمینت ، پرچم تشریفات ساتن از انواع مختلفی است که بر حسب نیاز شما می توانید یکی از آنها را برای خود سفارش دهید ، هر کدام از این پرچم ها دارای ویژگی ها و خصوصیاتی هستند که آنها را متفاوت از یکدیگر ساخته و حق انتخاب های مختلفی را نیز برای مشتری ایجاد می نماید.

البته در اکثر ویژگی های ساختاری آنها با یکدیگر مشابه هستند ولی برخی ویژگی های وجود دارد که بین انها تمایز ایجاد می کند.

برای مثال اگر شما قصد برگزاری یک رویداد بین االمللی را داشته باشید باید از نوع پرچم ایران و بین الملل استفاده نمایید . اگر قصد دارید تا یک کمپین رسانه ای داشته و محیط پس زمینه دارای نظم و جلوه مناسبی باید از نوع لمینت استفاده کنید اگر هم قصد استفاده از ان در محیط داخلی و اداری دارید نوع ساتن به شما پیشنهاد می شود.

البته این پیشنهادات قطعی نبوده و شما می توانید با توجه به سلیقه و نظر خود از هر کدام در محیط های دیگر نیز استفاده نمایید.

شما نیز اگر صاحب یک کسب و کار هستید و یا مدیریت یک سازمان و ارگان را در ختیار دارید می توانید با یکی از بهترین ابزار های هویت ساز محیط کاری خود را زینت بخشید. مخاطبین شما همه خصوصیات کاری شما را در نظر خواند داشت پس چه بهتر که شما بتوانید در ذهن آنها بازخورد خوبی را از خبا پیشرفت صنعت چاپ، از دستگاه های مدرنی برای چاپ انواع پرچم استفاده می شود. از شیک ترین پرچم های تشریفات می توان به پرچم تشریفات لمینت اشاره کرد. این پرچم ها به دلیل کیفیت بالا و جلوه ای زیبا، بیشتر مورد استقبال مشتریان پرچم هستند. در این مقاله می خواهیم پیرامون مشخصات پرچم تشریفات لمینت نحوه چاپ پیشرفته آن، توضیحات مفیدی داشته باشیم.

مشخصات پرچم تشریفات لمینت

ویژگی های ظاهری و جنس پارچه مصرفی در تولید پرچم تشریفات لمینت عبارتند از:

  • پرچم های تشریفات در ابعاد 90 * 150 سانتی متر هستند؛ این ابعاد بنا به سلیقه و درخواست مشتری قابل تغییر است.
  • پارچه های مصرفی برای تولید پرچم لمینتی معمولاً از جنس ساتن براق و مات هستند.
  • می تواند تک رو یا دو رو انجام شود.
  • پرچم های تشریفات لمینتی به علت وجود لایه ای که حالت چسبی دارد، قابلیت شستشو را ندارند.
  • در مقابل عوامل محیطی مانند نور آفتاب، باران، برف و باد مقاوم هستند.
  • این پرچم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و ایستایی بالایی دارد.

نحوه چاپ پرچم به روش لمینت

پرچم لمینتی با نام پرچم دور لیزری نیز شناخته می شود. برای چاپ این پرچم ها از دستگاه های پرسی و حرارتی استفاده می شود. با متصل کردن کامپیوتر به چاپگر لیزری، اطلاعات از طریق کامپیوتر به چاپگر منتقل می شوند و عملیات چاپ انجام می شود. کیفیت و طیف رنگی در چاپ لیزری بسیار بالا است.

نگهدارنده پرچم تشریفات لیمینت

از سه قطعه اصلی برای نگهداشتن پرچم تشریفات لمینت استفاده می شود. این سه قطعه عبارتند از:

نگهدارنده طلقی
این نگهدارنده ها از جنس پلاستیک و بی رنگ هستند و اندازه ای برابر با اندازه پارچه پرچم دارند. نگهدارنده های طلقی در پشت پارچه پرچم به صورت مخفیانه نصب می شوند و حالت ایستایی بهتری به پرچم می بخشند.

میله پرچم
میله پرچم تشریفات از دو میله نر و ماده تشکیل شده است. برای نصب پرچم و تعیین ارتفاع پرچم، از این دو میله داخل یکدیگر، استفاده می شود. جنس میله ها اغلب از استیل با کیفیت و ضدزنگ است.

پایه پرچم
برای نگهداشتن پرچم روی زمین از پایه های سنگی و فلزی استیل استفاده می شود.

سخن پایانی

در مطالب فوق به بررسی پرچم تشریفات لمینت و نحوه چاپ آن پرداختیم. چاپ پرچم تشریفات به روش لمینت به دلیل ظاهر زیبا و استایل لوکس، برای استقرار در اتاق های مدیریتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه با تولید پرچم های با کیفیت، قیمت بسیار مناسبی برای پرچم های تشریفات لمینت در نظر گرفته است. در صورت خرید یا استعلام قیمت پرچم ها می توانید با شماره های درج شده در سایت، تماس برقرار نمایید.

جهت لیست قیمتهای مختلف پرچم می تونید با چاپ آنلاین پرچم تماس بگیرید