تندرستی و نشاط

پشتیبانی گریزمن در ژیرو: جام جهانی مهمترین چیز استالیویه ژیرو همچنین احساس کرد که جام جهانی مهمترین مسئله برای ابراز حمایت از اولیویه ژیرو است.

کریم بنزما مهاجم پیشین رئال مادرید با الیور ژیروکس که خودش را با الیویه ژیروکس در فرانسه مقایسه می کند ، طعنه می زند و می گوید فرمول 1 با کارتینگ متفاوت است.

اگرچه الیویه ژیرود به انتقادات پاسخ داد و خود را قهرمان جهان اعلام کرد ، آنتوان گریزمن نیز از اعضای تیم ملی فرانسه حمایت کرده و در توییتر به سؤالات خود پاسخ داد: “من اولیویه ژیرو را دوست دارم.” او بازیکن خوبی است و به ما کمک کرد تا در جام جهانی قهرمان شویم. این مهمترین سؤال در زندگی است.

ژیرو با وجود شروع چهار بازی برای فرانسه نتوانست در جام جهانی به گل برسد ، اما او در سمت دیدیر دوشان نقش خوبی داشت. در کل ، مهاجم چلسی در هفت بازی برای آبی ها هفت گل به ثمر رسانده است. در همین حال بنزما قبل از برکناری از تیم ملی فرانسه در چهار مسابقه چهار بازی به ثمر رساند.

انتهای پیام


تمامی نوشته های سایت بر پایه پرتال پیشرفته خبری، اقدام به انتشار مجدد محتوا می نماید، به همین دلیل مسوولیت همه محتوای سایت بر عهده منابع خبری بوده و سایت ماه نیوز هیچ مسوولیتی در قبال تمامی نوشته های سایت ندارد.