اجتماعی

پلیس از نخستین دقایق حادثه متروپل در صحنه حضور دارد / از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد

ماه نیوز/ خوزستان فرجا معاون فرهنگی، اجتماعی و ارتباطی استانداری خوزستان گفت: با خانواده جانباختگان و جانباختگان حادثه ابراز همدردی می کنیم و هیچ کمکی از آنها دریغ نمی کنیم.

سردار مهدی حاجیان در بازدید از پیاده راه ساختمان متروپل آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه را به خانواده داغدار و جان باختگان این حادثه تسلیت می گوییم و برای بازماندگان این حادثه آرزوی آرامش داریم.

بر اساس این گزارش، وی افزود: کل دستگاه های اجرایی علاوه بر ابراز تاسف و تاسف از این ضایعه، مراتب همدردی خود را با ذینفعان و خانواده های آنان ابراز می دارند.

سخنگوی فرجا ادامه داد: با دستور ویژه فرمانده معظم کل قوا، پلیس خوزستان نیز آماده تکمیل و تلاش برای ارائه خدمات به حادثه دیدگان و همچنین تسهیل در اقدامات ترافیکی، اداری و امنیتی برای امدادرسانی و جستجوی بهتر است. ایجاد آرامش در صحنه از کمک به آسیب دیدگان برای تسریع مدیریت بحران دریغ نکرد.

سردار حاجیان افزود: به نمایندگی از ستاد فرماندهی کل دستگاه های اجرایی این حادثه را به خانواده های داغدار محل حادثه تسلیت می گوییم.

وی همچنین از همراهی مردم فهیم آبادانی تشکر کرد و گفت:

گفته شده است؛ در پی صدور دستور ویژه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران مبنی بر بررسی حل و فصل اوضاع و مسائل امنیتی و اداری و شبه نظامی صبح امروز، سردار «حسین ساجد نیا» و سازمان اجتماعی جبهه ها راهی استان خوزستان شد.

انتهای پیام