نماد سایت ماه نیوز

پیام مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر

اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن “سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی” را تبریک گفت.

به کزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است: 

بیش از چهار دهه از حماسه تاریخی فتح شهر آتش و خون و قیام، خرمشهر می گذرد. شهری که با وجود دفاع شجاعانه مردم و نیروهای نظامی در اولین روزهای دفاع مقدس به اشغال دشمن درآمد، سرانجام پس از 578 روز آزاد شد و طعم شیرین پیروزی را به کام مردم نشاند.

فتح خرمشهر یکی از مهم ترین رخدادهای دفاع مقدس بود که سرنوشت و ماهیت جنگ را تغییر داد. نیروهای مردمی درکنار نیروهای نظامی کشور با حداقل امکانات و تنها با نیروی صبر و ایمان و برای دفاع از ارزش های اسلامی و سرزمین ایران، ایستادگی کردند و موفق شدند حماسه ای بیافرینند که برای همیشه بر صفحات تاریخ این مرز و بوم ثبت شده است.

حماسه سوم خرداد، یاد آور این نکته مهم و تاریخی است که استقلال، امنیت و آزادی امروز کشور، مرهون رشادت ها و جانفشانی مردان بزرگی است که با ایثار جان خویش برای همیشه این کشور را از خطرات بیمه کردند.

در این روز بزرگ و فرخنده یاد و خاطرات بزرگ مردانی را که با رشادت های خود حماسه فتح خرمشهر را رقم زدند، گرامی می داریم و امیدواریم بتوانیم با خدمت رسانی مطلوب به شهروندان، در مسیر آبادانی و توسعه هر چه بیشتر کشور -که از اهداف والای شهدای دفاع مقدس بود- گام برداریم.

اسماعیل للـه‌گانی

خروج از نسخه موبایل