استانی

پیشرفت های چشمگیر ایران در حوزه درمان افتخارآمیز است

به گزارش خبرگزاری ماه نیوز به نقل از دزآفاق، سید احمد آوایی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در آیین بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان تامین اجتماعی دزفول که در محل این بیمارستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز که سال ها از دوران هشت ساله دفاع مقدس می گذرد روحیه افرادی که همچون دوران دفاع مقدس در حال تلاش و خدمت رسانی جهادی و خالصانه به مردم هستند نباید تضعیف شود.

وی افزود: ما در اسلام چیزی به نام بازنده نداریم و هرفردی صادقانه و خالصانه به مردم خدمت کند پیروز و برنده است.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی به ظرفیت های ایران در حوزه درمان اشاره کرد و گفت: خدمات گسترده و متنوعی که ایران در حوزه درمان ارائه می دهد در کشورهایی نظیر آمریکا و انگلیس وجود ندارد و افراد زیادی از کشورهای اروپایی برای درمان به ایران می آیند.

آوایی ادامه داد: علت مراجعه افراد از کشورهای خارجی به ایران برای دریافت خدمات درمانی به دلیل کیفیت و پیشرفت ما در این حوزه و همچنین سرعت روند پذیرش و درمان و هزینه مناسب است در حالیکه در کشورهای اروپایی چنین امتیازاتی وجود ندارد.

وی خدمات و پیشرفت های صورت گرفته در حوزه درمان در ایران را بسیار ارزنده و افتخار آمیز توصیف کرد و افزود: در روستاهای کشور نیز بهترین خدمات درمانی ارائه می شود.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: همچون دوران دفاع مقدس هر جا که مردم وارد میدان شده و یاریگر ما بوده اند موفق شده ایم بنابراین سازمان تامین اجتماعی، وزارت بهداشت و مجموعه دولت به تنهایی نمی توانند در حوزه درمان و بهداشت موفق باشند و همواره نیازمند حمایت و همراهی مردم و خیران هستند ضمن اینکه دزفول شهر خوشنامی در حوزه خیران است.

آوایی با قدردانی از تلاش های ریاست و مجموعه بیمارستان تامین اجتماعی دزفول، تاکید کرد: بنده همواره با تمام توان در کنار مجموعه این بیمارستان خواهم بود و برای پیشرفت و توسعه آن به منظور خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده و نخواهم کرد.

وی گفت: پیام شهدا این است که ما هر کجا قرار داریم به وظیفه خود به درستی و خالصانه عمل کنیم تا شرمنده شهدا و مردم نباشیم.

به مناسبت گرامیداشت چهارم خرداد، روز مقاومت و پایداری مردم دزفول طی آیینی با حضور جمعی از مسئولان محلی و مسئولان سازمان تامین اجتماعی استان دو بخش بستری جراحی و بخش مراقبت های ویژه(‌ICU) در بیمارستان تامین اجتماعی دزفول افتتاح شد.

46