هنری و فرهنگی

پیش‌نویس طرح صیانت از ستایشگری ارائه می شود / شورای رسانه‌ای هیأت تشکیل می‌شود

حجتُالسلام باباخانی گفت: در ساختار تشکیلات جدید اخیراً مواضع و تشکیلات هیأت مذهبی کشور ایجاد شده و در دفتر تخصصی مداحان نیز عملاً پیش نویسی برای حراست از کشور تهیه می شود. فرآیند ارزیابی می تواند فضای کارکنان را تسهیل کند و به همین منظور آیین نامه هایی در این زمینه وضع شده است.

به گزارش ما، حجت الاسلام مجید باباخانی رئیس سازمان هیئات مذهبی و هیئات مذهبی کشور به تشریح تاریخچه فعالیت های دینی در سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت و گفت: کود است و از آیین رو. روزنزین هیئت و تشکلهای دینی کیشر بکی همکرایه در هیئت دینی و دیچی شده شده است.

وی ادامه داد: مشارکت جامعه در مرحله دوم انقلاب از اهداف تشکل و تشکیلات دینی است و صیانت از حوزه عبادی را در این تشکل دنبال می کنیم.

حاجات الاسلام بابا خانی خاطرنشان کرد که خانواده ها با محرم و سافار در ارتباط هستند.

رئیس سازمان تشکل های مذهبی و هیئات مذهبی کیشور گفت: موضوع اربعین به دو صورت از سوی سازمان تشکل ها و تشکل های مذهبی دنبال می شود و مرزهای جدیدی را دنبال می کنیم که رعایت آن در سازمان سخت است. ; علاقه مندیم شرایط مردمی بودن در موضوع اربعین را در شبکه تبلیغ دنبال کنیم.

وی همچنین درباره نحوه برخورد این سازمان با مسئولان متخلف تصریح کرد: از طریق سامانه «صدای هیئت» متوجه تخلفات و پیشنهادات مسئولان و مردم و مدیران سازمان تبلیغات اسلامی می‌شویم. سطح استان و نیز تشکل های طبقاتی که توسط سازمان ایجاد شده است نظارت بر کار.

حجت‌الاسلام باباخانی یادآور شد: در گام نخست در خصوص وقفه‌ها تلاش می‌کنیم تا مشکل را برطرف کنیم و همچنین کار فرهنگی را دنبال می‌کنیم تا از مشکلات رایج در محیط کار جلوگیری کنیم. اما اگر تخلف نیز قابل مجازات و زیان آور باشد، واکنش خشونت آمیز خواهیم داشت.

رئیس سازمان تشکل های مذهبی و تشکل های مذهبی نیز از تشکل هایی که منجر به اتفاقات جدید می شود ابراز نگرانی کرد. در این راستا سعی داریم کارشناسان فرهنگی را به سراسر کشور برای کمک به این گروه ها اعزام کنیم.

وی با اشاره به هدف از برگزاری چرخه هوایی جدید برای شناسایی ظرفیت های تیم ها، خاطرنشان کرد: جلسات شورای مرکزی برای دوره دوم در حال برگزاری است و در این جلسات تمام جوانب چرخه اول بررسی شده و در تلاش هستیم تا در چرخه جدید نقاط ضعف را بهبود ببخشید بخش استانی این ماه را هم فعال کنیم.

حجت الاسلام باباخانی افزود: در ساختار تشکل جدید اخیراً صف هیئات مذهبی و تشکیل هیئات مذهبی ایجاد شده است و در دفتر تخصصی مداحان نیز عملاً پیش نویسی در دست تهیه است. حفاظت از وضعیت کشور». فرآیند ارزیابی می تواند فضای کارکنان را تسهیل کند و به همین منظور آیین نامه هایی در این زمینه وضع شده است.

رئیس سازمان تشکل های مذهبی و تشکل های مذهبی کیشور در پایان با اشاره به برنامه های این نهاد برای توجه رسانه های فعال در حوزه سازمان گفت: در اولین گام سازمان از تشکل ها و تشکل های مذهبی دفتر رسانه ای تشکیل شد و در نظر داریم دفتر رسانه ای نیز راه اندازی کنیم و از همه اصحاب رسانه دعوت می کنیم در این جلسه با ما همراه باشند تا در امر همگرایی و اتحاد بهتری داشته باشیم. رسانه ها.

وی تصریح کرد: بنیاد خزایی که وظیفه خدمت رسانی به مردم را دنبال می کند، در حوزه رسانه فعال نیز شامل می شود و بیمه رسانه های فعال ایجاد می شود و خدمات رفاهی برای آنها نیز انجام می شود. تحت پوشش این بنیاد

پایان پیام