عمومی

چرخش تند باد هسته‌ای! – ماه نیوز

چند روز قبل از حمله روسیه به اوکراین، بر اساس تحلیل های شخصی و اخبار جهان در خصوص گفتگوها و تهدیدات دو کشور درگیر در این رابطه، مقاله ای نوشتم با عنوان: اوکراین از منظر مدیریت بحران، روزی همین اتفاق افتاد. بعد. !

همین نکته در اینجا:

https://www.khabaronline.ir/news/126296/اوکراین-از-نگاه-مدیریت-بهران

همانطور که در مقاله اشاره کردم، من خیلی با سیاست آشنا نیستم، یعنی علاقه ای به آن ندارم، اما تا حدودی متوجه مدیریت بحرانی هستم که خودم در ایجاد و انتشار آن در کشور فعال بوده ام، بنابراین در مورد آن تحقیق می کنم. آن را و هر از گاهی می نویسم در همین راستا اولین مقاله از مقاله اول را در مورد جنگ روسیه و اوکراین نوشتم. یا دقیقاً همان چیزی است. چهار مقاله دقیقاً در زیر برای خواندن و پرداختن به آنها آمده است:

https://www.khabaronline.ir/news/1206891/اشکال-خرنوبیل-و-مدیریت-درست-بهران-توست-روسیہ

https://www.khabaronline.ir/news/16000045/تاییدی-بر-استراتگی-اشغال-چرنوبیل

https:/

https://www.khabaronline.ir/news/1632562/زنگ-حتری-برای-اغاز-جنگ-جهانی

نکات زیادی در مقالات مطرح و مورد بحث قرار گرفته است که هر کدام جای خود را برای بحث دارند، اما نکته ای که هنوز به طور اساسی و جدی در مقالات فوق مطرح و مورد بحث قرار گرفته و قابل تامل است، موضوع تهدیدات هسته ای روسیه و روسیه است. فعالیت هایی که در چرنوبیل در زمان اشغال اوکراین انجام شد توسط روسیه انجام شد! मे है همانطور که در مقاله اشاره کردم، پس از اشغال چرنوبیل، اولین حمله روسیه به اوکراین و تبدیل “تهدید به فرصت” توسط روسیه این بود که اکنون ما نیز از آن استراتژی کاملاً برای تهدید اروپا، جنگ هسته ای استفاده می کنیم!

در این زمینه، کار آنقدر مهم شده است که سیاستمداران کشته شده اند، همانطور که مرکل قبلاً گفته بود:

مرکل انگلیسی، صدراعظم سابق آلمان گفت: پرهیز از اظهارات رهبر روسیه به عنوان یک بلوف و جدی گرفتن آنها به هیچ وجه نشانه ضعف نیست، بلکه نشانه خرد سیاسی است که به حفظ فضای مانور کمک می کند. لازم به ذکر است که سخنرانی امروز مرکل در واکنش به اظهارات ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است که پیشتر در سخنرانی خود خطاب به شهروندان روسیه به کسانی که “در تلاش برای تهدید مسکو با سلاح هسته ای هستند” هشدار داده بود. सम्त अन्हा बेचर्धड». منبع: euronews/265

بنابراین همانطور که در مقالات ذکر شد:

1- روسیه از شاهکار چرنوبیل در اولین گام اشغال خود از منظر مدیریت بحران استفاده کرد.

2- Россия дер чернобил бех ход را بخ هد را بخ هد часто бех семить онха бег ход. علیک کیں برین بوتین از کریں باد! (شاید پوتین هم مقاله نوشته شده توسط نویسنده را خوانده باشد؟) این انزلیز بنده از ترایر بادهای سمی به سمت عروبا در سفر دوم در بالا!؟!؟ حتما بخونید مقاله رو تحلیل کنید و صحبت پوتین هم دقیقا همینه!

3- و در نهایت با توجه به فشار جهانی، فشار زیادی بر روسیه وارد می شود.

*مؤسسه مهندسی سازه، مدیریت زلزله و بحران، بنیانگذار مقاومت در برابر زلزله و مدیریت بحران در ایران

6565