عمومی

چطور باید جنگید؟ چطور باید زندگی کرد؟

به پرسپولیس نگاه کنید و ببینید هر رنسانسی به خالق نیاز دارد. فوراً انتخاب درست را انجام دهید. به گزارش پرسپولیس ، برانکو ایوانکوویچ در آوریل 1994 انتخاب شد. مدیران وقت باشگاه در سردرگمی انتخاب او یا افشین خوتبی شرایط سخت تری را پذیرفتند و مربی کروات را تعیین کردند.

به گزارش روزنامه ماه نیوز دنیای اقتصاد “پنج قهرمانی پیاپی در لیگ برتر. شاید اگر در اوایل دهه 1990 به هواداران پرسپولیس می گفتید چنین روزی در انتظار آنها است ، هیچ کدام باور نمی کردند. پرسپولیس دوران سختی را پشت سر گذاشت ؛ سالهای زیادی بدون کسب جام و افتخارات مهم. هر کدام فصل قهرمانی لیگ برتر در اواسط پاییز به پایان رسید و تمام توجهات بر روی جام حذفی متمرکز بود ، اغلب حتی در جام حذفی برای گرم کردن نفرت و پشیمانی جدید. اما رازهای این موفقیت چیست؟ این تیم به اینجا می رسد؟ و چگونه می توان همه این موفقیت ها رضایت سرخ پوشان را جلب نکرد؟ به نظر می رسد باید به آینده پرسپولیس با دقت بیشتری نگاه کرد. ، درس زندگی را می آموزد.

به پرسپولیس نگاه کنید و ببینید شکست ابدی وجود ندارد. حتی در روزهای تاریک ، می توان انتظار “بازگشت” را داشت. تیمی که پنج سال در صدر قرار داشت ، همان تیمی است که زمانی توسط رقبا مسخره می شد: “پرسپولیس قهرمان ، در لیگ برتر بمان!” نکته مهم این است که در زمان مناسب قدرت خود را از دست ندهید ، خوش بین باشید و بدانید که شرایط تغییر خواهد کرد.

به پرسپولیس نگاه کنید و ببینید هر رنسانسی به خالق نیاز دارد. فوراً انتخاب درست را انجام دهید. به گزارش پرسپولیس ، برانکو ایوانکوویچ در آوریل 1994 انتخاب شد. مدیران وقت باشگاه در سردرگمی انتخاب او یا افشین خوتبی شرایط سخت تری را پذیرفتند و مربی کروات را تعیین کردند. برانکو که پیش از این تیم امید و تیم ملی بزرگسالان را برای فوتبال ایران ساخته بود ، این بار پرسپولیس موفقی را خلق کرد که هنوز شخصیت و قدرت خود را حفظ کرده است. اما افشین مطبی کجاست؟ در چین ، پشت سر هم ضرر می کند.

به پرسپولیس نگاه کنید و ببینید دشمن برکت می دهد. از دشمنان می توان برای زنده ماندن در بالا استفاده کرد. اگر هیچ دشمنی ندارید ، اگر به طعنه گوش نمی دهید ، اگر آنها به سمت شما سنگ نمی اندازند ، به این معنی است که شما راه درستی را طی نکرده اید ، این بدان معناست که شما هیچ حرکت سازنده ای ندارید. بی طرفی ، جهل و ناکارآمدی بزرگترین ضررهای جهان است. خصومت نباید ناامید کننده باشد. شما فقط باید با کمک هایی که نسبت به دیگران انجام می دهید تمایز بیشتری قائل شوید. پرسپولیس متهم به داشتن پشتیبانی جانبی ، هوا و هزار داستان دیگر بود. با این حال ، پس از پنج قهرمانی در مسابقات قهرمانی ، چندین جام و سوپرجام و دو بار رسیدن به فینال آسیا ، تیم نشان داد که بسیاری از این تجزیه و تحلیل ها درست و عادلانه نیستند. خوب است اگر دشمن وجود داشته باشد ؛ زندگی را گرم می کند. ما باید دیدگاه خود را بهبود بخشیم. دیدگاه سرخ ها درست است ، اگر جمعه شب در مرکز جشن قهرمانی نبود ، آنها یکی پس از دیگری قول نمی دادند: “ما امشب برای ششمین قهرمانی رفتیم.”

به پرسپولیس نگاه کنید ببینید یک گروه نباید مستقل باشد. برانکو رفت ، کالدرون رفت ، بشار رفت ، شجاع و محرمی ، رضاییان ، طارمی ، علیپور و بسیاری دیگر رفتند ، اما تیم خودش را حفظ کرد. در لیگ بیستم ، پرسپولیس در نیم فصل اول بدون مهاجم بازی کرد اما قافیه را از دست نداد. مبارزه و موفقیت با منابع ناکافی گاهی شیرین است. به پرسپولیس باید بدون تعصب و با توجه به همه رنگ ها و سلیقه ها نگاه کرد. “این تیم درس های زندگی را آموزش می دهد.”

انتهای پیام