اجتماعی

کارخانه سیمان دورود به صندوق توسعه ملی محیط زیست معرفی می‌شود

ماه نیوز/لرستان mandirekal makti मिहित जीसत लरस के गवता: गरनिका सीमान दोरूद बह दुक देश देश के मेली मिहित जीसत मेहोस मेहोस मेहोस

علی سالاروند امروز 25 آذرماه در نشست مشترک با مدیران کارخانه سیمان دورود برای رفع مشکلات زیست محیطی این صنعت واحد که به همت اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان برگزار شد، گفت: کارخانه سیمان درود یکی از بزرگترین کارخانه ها است. صنایع استان با ورود به حوزه شهری باید راهکارهای مناسب و موثری برای رفع دغدغه های شهروندان ارائه کند.

وی با اشاره به اینکه فاز 3 این کارخانه به دلیل نوسانات برق به استفاده از دو الکتروفیلتر پشت سر هم تغییر شکل داده و ممکن است آلودگی ایجاد کند، گفت: محیط زیست لرستان آمادگی دارد تا برای این صنعت تسهیلات بگیرد. به منظور رفع مشکل آلودگی.»

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از اجرای تدابیری برای تامین گاز مورد نیاز صنعت در فصل سرما برای جلوگیری از استفاده از سایر سوخت های آلاینده خبر داد.

در ادامه این جلسه مدیر کارخانه سیمان دورود اظهار داشت: کارخانه سیمان دورود آمادگی پاسخگویی مناسب به الزامات زیست محیطی را دارد و متعهد به تحقق الزامات زیست محیطی است.

ساکی افزود: بخشی از اعتبار ایجاد فیلتر سیمانی فاز 3 جدید با کمک صندوق ملی محیط زیست تامین شده است و کمتر از 18 ماه دیگر مشکلات زیست محیطی کارخانه سیمان به طور کامل برطرف می شود.

به گزارش ما، در پایان این جلسه مقرر شد کارخانه سیمان دورود با همکاری و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان در مدت 18 ماه فاز 3 این کارخانه به روز رسانی شود. از شوک های الکتریکی و مدار کوتاه جلوگیری کنید و یک فیلتر کارآمد را برای این منظور تهیه کنید.

پایان پیام